OŠ "Jozef Atila" | Bezkorvajnij Aleks učenik 4b razreda republički prvak u atletici
singular,page,page-id-60425,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Bezkorvajnij Aleks učenik 4b razreda republički prvak u atletici

IMG-fc8cc7c56d42749377b5132f7a996c68-V-1

Izuzetno smo ponosni na našeg najboljeg  atletičara  Aleksa Bezkorvajnija koji nas je ponovo obradovao zlatnom medaljom ,titulom republičkog prvaka na ovogodišnjem republičkom takmičenju u atletici .

Aleks  već unazad nekoliko godina postiže vrhunske rezultate. Sa svojih 10 godina iza sebe već ima zavidnu sporsku karijeru. Osvajač je velikog broja zlatnih medalja i višestruki je dobitnik Vidovdanske nagrade koja se dodeljuje samo najboljima.

Čestitamo na izuzetnim uspesima  i  želimo mu puno uspeha i sreće nastavku sportske karijere!

profesorka fizičkog vaspitanja Gordana Tidilov