OŠ "Jozef Atila" | PROGRAM I MESTO REALIZACIJE AKTIVNOSTI SPORTSKE OLIMPIJADE ŠKOLSKE OMLADINE VOJVODINE-SOŠOV
59855
singular,single,single-post,postid-59855,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

PROGRAM I MESTO REALIZACIJE AKTIVNOSTI SPORTSKE OLIMPIJADE ŠKOLSKE OMLADINE VOJVODINE-SOŠOV

PROGRAM I MESTO REALIZACIJE AKTIVNOSTI SPORTSKE OLIMPIJADE ŠKOLSKE OMLADINE VOJVODINE-SOŠOV

SPORTSKI OBJEKTI U KOJIMA SE REALIZUJU PLANIRANE AKTIVNOSTI

ATLETIKA
17. maj 2018. – Stadion „Karađorđe“, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1
BASKET
17. maj 2018. – Velika sala SPC „Vojvodina“, Novi Sad, Sutjeska 2

Male olimpijske igre – MOI

17. maj 2018. – Mala sala SPC „Vojvodina“, Novi Sad, Sutjeska 2

DžUDO

17. maj 2018. – Džudo sala i Ledena dvorana SPC „Vojvodina“, Novi Sad, Sutjeska 2
STRELjAŠTVO
17. maj 2018. – NS Strelište, Novi Sad, Novosadskog sajma 60
PLIVANjE
18. maj 2018. – Bazen, SPC „Vojvodina“, Novi Sad, Sutjeska 2
KOŠARKA18-20. maja 2018.
Velika sala SPC „Vojvodina“, Novi Sad, Sutjeska 2 (centralni teren i teren A)
Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, Novi Sad, Lovćenska 16
OŠ „Vuk Karadžić“, Novi Sad, Radoja Domanovića 24
ODBOJKA
18-20. maja 2018. – Velika sala SPC „Vojvodina“, tri terena, Novi Sad, Sutjeska 2
17-20. maja 2018. – Gimnazija „Isidora Sekulić“, Novi Sad, Vladike Platona 2
RUKOMET
18-20. maja 2018.
Mala sala SPC „Vojvodina“, Novi Sad, Sutjeska 2
SC „Slana bara“, Novi Sad, Sentandrejski put 106 b
OŠ „Đura Jakšić“ Kać, Kralja Petra I 9
Dvorana „Hram“ Kać, Kralja Petra I 10
20. maja 2018. – OŠ „Jožef Atila“, Novi Sad, Šarplaninska 28

FUTSAL

18-20. maja 2018.
SC „Đačko igralište“, Novi Sad, dr Vase savića 3
SC Futog
OŠ „I vojvođanska brigada“ Novi Sad, Seljačkih buna 51a
OŠ „Jožef Atila“, Novi Sad, Šarplaninska 28
19. maja 2018. – SC „Petrovaradin“ Petrovaradin

,
SPORTSKA GIMNASTIKA
19. maja 2018. – OŠ „Jožef Atila“, Novi Sad, Šarplaninska 28

STONI TENIS
20. maja 2018. – Stonoteniska sala SPC „Vojvodina“, Novi Sad, Sutjeska 2

RITMIČKA GIMNASTIKA
20. maja 2018. – Mala sala SPC „Vojvodina“, Novi Sad, Sutjeska 2

OBJEKTI ZA SMEŠTAJ UČESNIKA
Dom učenika srednjih škola “Brankovo kolo“, Novi Sad, Episkopa Visairona 3
Srednjoškolski dom, Novi Sad, Nikolajevska 1
Hotel „Stari krovovi“, Novosadski put 115

MEDIJSKO PREDSTAVLjANjE I ŽREB
Konferencija za medije – 4. maj 2018. u 11:00 časova u Gradskoj kući (Novi Sad, Trg slobode 1)
Nakon završetka konferencije izvršiće se žreb za takmičenja u sledećim sportskim igrama: košarka, basket 3×3, odbojka, futsal, rukomet.

PROGRAM I SATNICA TAKMIČENjA
Četvrtak, 17. maj 2018.

DžUDO ZA OSNOVNE I SREDNjE ŠKOLE (M/Ž)
Koordinator Džudo saveza Vojvodine:
Svetlana Vajnberger Mihelčić, (063/526-906)

Koordinator Saveza za školski sport za džudo:
Jelena Krvopić (064/ 1212406)

Dolazak ekipa od 9,00-9,30 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1. spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenika preuzimaju profesori i treneri.

Mesto održavanja takmičenja za učenike osnovnih škola: Ledena dvorana.
Mesto održavanja takmičenja za učenike srednjih škola: Džudo sala SPC „Vojvodina“.

Merenje takmičara i podela majica za takmičare u skladu sa satnicom takmičenja.
Početak takmičenja u 10,00.

Pauza 11,45 – 13,00 za svečano otvaranje.

13,00 – nastavak takmičenja na oba borilišta.

SLUŽBENA LICA: 26 sudija zaduženo za realizaciju takmičenja.

Podela priznanja tokom takmičenja nakon završetka finalnih borbi po kategorijama.

Završetak takmičenja predviđen do 17,00.

ATLETIKA

Koordinator Atletskog saveza Vojvodine:
Nenad Milinkov, (064 873 0620)
Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine za atletiku:
Jelena Đorđević (064 1731721) i Jasna Đukić (065 2020553)

Dolazak ekipa u 10,00 na Bulevar oslobođenja.
Odlazak na stadion u pratnji volontera.

Akreditacija učesnika na stadionu.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Odlazak na svečano otvaranje u pratnji volontera do velike dvorane SPC „Vojvodina“.

Mesto takmičenja: Stadion „KARAĐORĐE“

Početak takmičenja u 14,00.

SLUŽBENA LICA: 26 sudija zaduženo za realizaciju takmičenja.

Podela priznanja tokom takmičenja nakon završetka discipline po kategorijama.

Završetak takmičenja predviđen do 17,00.

BASKET 3:3 SŠ (M)
Koordinator Košarkaškog saveza Vojvodine:
Branko Lozanov (065/2501876)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Saša Radmanović (064/1856707)

Dolazak ekipa od 9,00-9,30 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1.spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Mesto takmičenja: SPC „Vojvodina“ grupa A (centralni teren)
SPC „Vojvodina“ grupa B (centralni teren)
Početak takmičenja 13,30.

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. Tehnička škola Kikinda
2. Saobraćajna škola „Pinki“ Novi Sad
3. GIMNAZIJA „Laza Kostić“ Novi Sad

4. ESŠ „Bosa Milićević“ Subotica
5. GIMNAZIJA „B.P.Braca“ Vršac

6. GIMNAZIJA „Branko Radičević“ Stara Pazova
7. Srednja tehnička škola Sombor
8. ZRENjANINSKA GIMNAZIJA Zrenjanin
Podela priznanja nakon odigranog finala.
Završetak takmičenja planiran u 17,30.

BASKET 3×3 SŠ (Ž)

Koordinator Košarkaškog saveza Vojvodine:
Branko Lozanov (065/2501876)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Saša Radmanović (064/1856707)

Dolazak ekipa od 9,00-9,30 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1.spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Mesto takmičenja: SPC „Vojvodina“ grupa A (bočni teren)
SPC „Vojvodina“ grupa B (bočni teren)

Početak takmičenja 13,30.

Učesnici:

R/B ŠKOLA
1. SSŠ „Miloš Crnjanski“ Kikinda
2. Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj“ Novi Sad

3. Gimnazija „ SVETOZAR MILETIĆ“ Srbobran
4. TŠ „23. maj“ Pančevo
5. Gimnazija „Branko Radičević“ Stara Pazova
6. ZRENjANINSKA GIMNAZIJA Zrenjanin
7. Zapadnobački okrug nema predstavnika
8. Severnobački okrug nema predstavnika

Podela priznanja nakon odigranog finala.
Završetak takmičenja planiran u 17,30.

MALE OLIMPIJSKE IGRE
ZA UČENIKE 1-3.RAZREDA OŠ

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine za MOI:
Miroslav Simanić (061/294 35 24)
DELEGAT TAKMIČENjA: Imre Oto (060 4367872)
Dolazak ekipa do 10,00 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.
Akreditacija učesnika na 1. spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Odlaze u pratnji volontera u malu salu i pripremaju se za defile koji je u sklopu svečanog
otvaranja.
Mesto takmičenja: SPC „Vojvodina“- mala sala
Početak takmičenja: 13,30
Ekipe 1.razreda i 2.razreda nastupaju na paralelno postavljenim poligonima.
Ekipe 3.razreda Ž i 3.razreda M nastupaju na paralelno postavljenim poligonima
SLUŽBENA LICA: 10 sudija zaduženo za realizaciju takmičenja.

RASPORED NASTUPA EKIPA (nakon žreba):
1. SREDNjEBANATSKI OKRUG
2. JUŽNOBAČKI OKRUG 2.
3. SEVERNOBAČKI OKRUG
4. ZAPADNOBAČKI OKRUG
5. SEVERNOBANATSKI OKRUG
6. JUŽNOBAČKI OKRUG 1.
7. JUŽNOBANATSKI OKRUG
8. SREMSKI OKRUG
Podela nagrada na završetku takmičenja.

STRELjAŠTVO
OŠ (M/Ž) I SŠ (M/Ž)

Koordinator Streljačkog saveza Vojvodine:
Aleksandra Ivošev (064/1684810)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Miroslav Dragojlović (063 566191)

Dolazak ekipa od 9,30-10,00 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1. spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Mesto takmičenja: NS Strelište, Novi Sad, Novosadskog sajma 60

Početak takmičenja 14,00.

SLUŽBENA LICA: 10 sudija zaduženo za realizaciju takmičenja.

Podela priznanja tokom takmičenja po uzrasnim kategorijama.

Završetak takmičenja predviđen do 17,30.

Petak 18. maj 2018.
ODBOJKA OŠ (M)
Koordinator Odbojkaškog saveza Vojvodine:
Branislav Dobrodolski (064 8555989)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Radoslav Svirčev 060/5381191

Dolazak ekipa od 9,30-10,00 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1.spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“
GIMNAZIJA „ ISIDORA SEKULIĆ“

Početak takmičenja 11,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja
Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. OŠ „Miroslav Antić“ Futog
2. OŠ „Žarko Zrenjanin“ Novi Sad
3. OŠ „B.Palkovljević Pinki“ Stara Pazova
4. OŠ „Miroslav Antić“ Odžaci
5. OŠ „Jovan Dučić“ Klek
6. OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Kanjiža
7. OŠ „Matko Vuković“ Subotica
8. OŠ „Vasa Živković“ Pančevo

Završetak takmičenja po grupama u 18,00. Odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.

ODBOJKA OŠ (Ž)
Koordinator Odbojkaškog saveza Vojvodine:
Branislav Dobrodolski (064 8555989)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Radoslav Svirčev 060/5381191

Dolazak ekipa od 9,30-10,00 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1.spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – VELIKA SALA (dva terena)

Početak takmičenja 11,00.
SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:

R/B ŠKOLA
1. OŠ „Dušan Radović“ Novi Sad
2. OŠ „Sveti Sava“ Bačka Palanka
3. OŠ „Slobodan Savković“ Stari Banovci
4. OŠ „Žarko Zrenjanin“ Apatin
5. OŠ „Petar Petrović Njegoš“ Zrenjanin
6. OŠ „Žarko Zrenjanin“ Kikinda
7. OŠ „Jovan Mikić“ Subotica
8. OŠ „Branko Radičević“ Bavanište

Završetak takmičenja po grupama u 18,00. Odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.

RUKOMET OŠ (M)
Koordinator Rukometnog saveza Vojvodine:
Vladimir Knežić 063/8827296

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jelena Đorđević (064 1731721)

Dolazak ekipa od 9,30-10,00 na mesto takmičenja.
Akreditacija učesnika na mestu takmičenja.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.
Mesto takmičenja: SC „ Slana Bara“
DVORANA „HRAM“ u Kaću

Početak takmičenja 11,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. OŠ „Đura Jakšić“ Kać
2. OŠ „Miloš Crnjanski“ Žabalj
3. OŠ „Veljko Dugošević“ Ruma
4. OŠ „Vuk Karadžić“ Crvenka
5. OŠ „Đura Jakšić“ Zrenjanin
6. OŠ „Čeh Karolj“ Ada
7. OŠ „Ivan Milutinović“ Subotica
8. OŠ „Goce Delčev“ Jabuka

Završetak takmičenja po grupama u 18,00. Organizovan odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.

RUKOMET OŠ (Ž)
Koordinator Rukometnog saveza Vojvodine:
Vladimir Knežić 063/8827296

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jelena Đorđević (064 1731721)

Dolazak ekipa od 9,30-10,00 na mesto takmičenja
Akreditacija učesnika na mestu takmičenja.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.
Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – MALA SALA
OŠ „ĐURA JAKŠIĆ“ u Kaću

Početak takmičenja 11,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. OŠ „Petar Kočić“ Temerin
2. OŠ „Đura Jakšić“ Kać
3. OŠ „Zmaj Jovan Jovanović“ Ruma
4. OŠ „Veljko Vlahović“ Kruščić
5. OŠ „Petar Petrović Njegoš“ Zrenjanin
6. OŠ „Čeh Karolj“ Ada
7. OŠ „Adi Endre“ Mali Iđoš
8. OŠ „Goce Delčev“ Jabuka

Završetak takmičenja po grupama u 18,00. Organizovan odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.

KOŠARKA OŠ (M)
Koordinator Košarkaškog saveza Vojvodine:
Branko Lozanov 065/2501876

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Miroslav Simanić 061/294 35 24

Dolazak ekipa od 9,30-10,00 na mesto takmičenja
Akreditacija učesnika na mestu takmičenja.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.
Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – VELIKA SALA
OŠ „VUK KARADžIĆ“ u Novom Sadu

Početak takmičenja 11,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. OŠ „Petar Petrović Njegoš“ Vrbas
2. OŠ „Sveti Sava“ Bačka Palanka
3. OŠ „Dušan Jerković“ Inđija
4. OŠ „Žarko Zrenjanin“ Apatin
5. OŠ „Dositej Obradović“ Zrenjanin
6. OŠ „Đura Jakšić“ Kikinda
7. OŠ „Sonja Marinković“ Subotica
8. OŠ „Isidora Sekulić“ Pančevo

Završetak takmičenja po grupama u 18,00. Organizovan odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.

KOŠARKA OŠ (Ž)
Koordinator Košarkaškog saveza Vojvodine:
Branko Lozanov 065/2501876

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Miroslav Simanić 061/294 35 24

Dolazak ekipa od 9,30-10,00 na mesto takmičenja
Akreditacija učesnika na mestu takmičenja.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.
Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – VELIKA SALA
FAKULTET SPORTA I FIZIČKOG VASPITANjA

Početak takmičenja 11,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. OŠ „Svetozar Miletić“ Titel
2. OŠ „Svetozar Miletić“ Vrbas
3. OŠ „Dušan Jerković“ Ruma
4. OŠ „Petefi brigada“ Kula
5. OŠ „Svetozar Marković Toza“ Elemir
6. OŠ „Aranj Janoš“ Trešnjevac
7. OŠ „Kizur Ištvan“ Subotica
8. OŠ „Dositej Obradović“ Opovo

Završetak takmičenja po grupama u 18,00. Organizovan odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.

FUTSAL OŠ (M)
Koordinator Fudbalskog saveza Vojvodine:
Nikola Tomičić (064/8455503)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jovan Lekić (062/23612)

Dolazak ekipa od 9,30-10,00 na mesto takmičenja
Akreditacija učesnika na mestu takmičenja.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.
Mesto takmičenja: OŠ „1. VOJVOĐANSKA BRIGADA“ u Novom Sadu
SC „FUTOG“ u Futogu

Početak takmičenja 11,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. OŠ „1. vojvođanska brigada“
2. OŠ „Zdravko Gložanski“ Bečej
3. OŠ „Branko Radičević“ Šid
4. OŠ „Dositej Obradović“ Sombor
5. OŠ „Stevan Knićanin“ Knićanin
6. OŠ „Stevan Sremac“ Senta
7. OŠ „Nikola Tesla“ Bačka Topola
8. OŠ „Maršal Tito“ Padina- Kovačica

Završetak takmičenja po grupama u 18,00. Organizovan odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.

FUTSAL OŠ (Ž)
Koordinator Fudbalskog saveza Vojvodine:
Nikola Tomičić (064/8455503)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jovan Lekić (062 23612)

Dolazak ekipa od 9,30-10,00 na mesto takmičenja
Akreditacija učesnika na mestu takmičenja.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.
Mesto takmičenja: SC „ĐAČKO IGRALIŠTE“ u Novom Sadu
OŠ „JOŽEF ATILA“ u Novom Sadu

Početak takmičenja 11,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. OŠ „Ivo Lola Ribar“ Novi Sad
2. OŠ „Dositej Obradović“
3. OŠ „Jovan Popović“ Sremska Mitrovica
4. OŠ „Miroslav Antić“ Odžaci
5. OŠ „Nikola Tesla“ Banatsko Karađorđevo
6. OŠ „Stevan Sremac“ Senta
7. OŠ „Jovan Mikić“ Subotica
8. OŠ „Mika Antić“ Pančevo

Završetak takmičenja po grupama u 18,00. Organizovan odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.

PLIVANjE
Koordinator Plivačkog saveza Vojvodine:
Aleksandar Rosić (062/541 044 ili 063/328 594

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Aleksandra Marjanac (060 6350076)

Dolazak ekipa od 9,30-10,00 na stanicu ispred Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja.
Odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.
Akreditacija učesnika i odlazak na bazen SPC „Vojvodina“.
Plivači srednje škole nakon akreditacije odlaze na Fakultet za sport i turizam na
Tribinu u pratnji svojih profesora i volontera.

Mesto takmičenja: Bazen na SPC „Vojvodina
Rasplivavanja za učenike osnovnih škola u 10,00.
Početak takmičenja za učenike osnovnih škola u 11,00.
Plivači osnovne škole nakon ručka imaju organizovanu Tribinu u amfiteatru SPC
„Vojvodina“

Rasplivavanja za učenike srednjih škola u 13,00.
Početak takmičenja za učenike srednjih škola u 14,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja.

Podela priznanja tokom takmičenja nakon završetka discipline po kategorijama.

Završetak takmičenja predviđen do 16,00.
Subota, 19. maj 2018.

ODBOJKA OŠ (M)
Koordinator Odbojkaškog saveza Vojvodine:
Branislav Dobrodolski (064 8555989)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Radoslav Svirčev 060/5381191

Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“
Početak takmičenja – razigravanje za plasmana od 8,30.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Završetak takmičenja finalne utakmice do 12,30.
Podela nagrada i priznanja do 13,00
Nakon ručka, organizovan odlazak do autobusa.

ODBOJKA OŠ (Ž)
Koordinator Odbojkaškog saveza Vojvodine:
Branislav Dobrodolski (064 8555989)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Radoslav Svirčev 060/5381191

Mesto takmičenja : SPC „VOJVODINA“
Početak takmičenja- razigravanje za plasmana od 8,30.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Završetak takmičenja finalne utakmice do 12,30.
Podela nagrada i priznanja do 13,00
Nakon ručka, organizovan odlazak do autobusa.

RUKOMET OŠ (M)
Koordinator Rukometnog saveza Vojvodine:
Vladimir Knežić 063/8827296

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jelena Đorđević (064 1731721)

Mesto takmičenja: SC „SLANA BARA“
Početak takmičenja – razigravanje za plasmana od 8,30.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Završetak takmičenja finalne utakmice do 12,30.
Podela nagrada i priznanja do 13,00.
Nakon ručka, organizovan odlazak do autobusa.

RUKOMET OŠ (Ž)

Koordinator Rukometnog saveza Vojvodine:
Vladimir Knežić 063/8827296

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jelena Đorđević (064 1731721)

Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – MALA SALA
Početak takmičenja- razigravanje za plasmana od 8,30.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Završetak takmičenja finalne utakmice do 12,30.
Podela nagrada i priznanja do 13,00.
Nakon ručka, organizovan odlazak do autobusa.
KOŠARKA OŠ (M)
Koordinator Košarkaškog saveza Vojvodine:
Branko Lozanov 065/2501876

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Miroslav Simanić 061/294 35 24

Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“
Početak takmičenja – razigravanje za plasmana od 8,30.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Završetak takmičenja finalne utakmice do 12,30.
Podela nagrada i priznanja do 13,00.
Nakon ručka, organizovan odlazak do autobusa.

KOŠARKA OŠ (Ž)

Koordinator Košarkaškog saveza Vojvodine:
Branko Lozanov 065/2501876

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Miroslav Simanić 061/294 35 24

Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“
Početak takmičenja- razigravanje za plasmana od 8,30.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Završetak takmičenja finalne utakmice do 12,30.
Podela nagrada i priznanja do 13,00.
Nakon ručka, organizovan odlazak do autobusa.

FUTSAL OŠ (M)

Koordinator Fudbalskog saveza Vojvodine:
Nikola Tomičić (064/8455503)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jovan Lekić (062 23612)

Mesto takmičenja: OŠ „1.VOJVOĐANSKA BRIGADA“

Početak takmičenja – razigravanje za plasmana od 8,30.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Završetak takmičenja finalne utakmice do 12,30.
Podela nagrada i priznanja do 13,00
Nakon ručka, organizovan odlazak do autobusa

FUTSAL OŠ (Ž)

Koordinator Fudbalskog saveza Vojvodine:
Nikola Tomičić (064/8455503)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jovan Lekić (062 23612)

Mesto takmičenja: SC „ĐAČKO IGRALIŠTE“ u Novom Sadu
Početak takmičenja- razigravanje za plasmana od 8,30.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Završetak takmičenja finalne utakmice do 12,30.
Podela nagrada i priznanja do 13,00.
Nakon ručka, organizovan odlazak do autobusa.

GIMNASTIKA
OŠ i SŠ (M/Ž)
Koordinator Gimnastičog saveza Vojvodine:
Jakob Matić, (063/7796951)
Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine za atletiku:
Jelena Krvopić (064 1212406)

Dolazak ekipa 9,00 na mesto takmičenja.
Mesto takmičenja: OŠ „JOŽEF ATILA“

Volonteri dočekuju grupe iz okruga i odvode u sportsku halu.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.
Akreditacija učesnika.

Početak takmičenja u 10,00.
„JAVNI ČAS PLESA“ u saradnji sa Fakultetom za sport i turizam u Novom Sadu.
SLUŽBENA LICA: 50 sudija zaduženo za realizaciju takmičenja.

Podela priznanja tokom takmičenja nakon završetka discipline po kategorijama.

Završetak takmičenja predviđen do 18,00.

ODBOJKA SŠ (M)
Koordinator Odbojkaškog saveza Vojvodine:
Branislav Dobrodolski (064 8555989)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Radoslav Svirčev 060/5381191

Dolazak ekipa od 11-11,30 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1.spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“
GIMNAZIJA „ ISIDORA SEKULIĆ“

Početak takmičenja 14,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja
Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj“ Novi Sad
2. ETŠ „Mihajlo Pupin“ Novi Sad
3. ETŠ „Vuk Karadžić“ Stara Pazova
4. Srednja tehnička škola Sombor
5. EGS „Nikola Tesla“ Zrenjanin
6. Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda
7. Gimnzija „Svetozar Marković“ Subotica
8. Mašinska škola Pančevo

Završetak takmičenja u 18,00. Odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.

ODBOJKA SŠ (Ž)
Koordinator Odbojkaškog saveza Vojvodine:
Branislav Dobrodolski (064 8555989)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Radoslav Svirčev 060/5381191

Dolazak ekipa od 11-11,30 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1.spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“
GIMNAZIJA „ ISIDORA SEKULIĆ“

Početak takmičenja 14,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:

R/B ŠKOLA
1. Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj“ Novi Sad
2. Gimnazija „Svetozar Marković“ Novi Sad
3. Gimnazija „Branko Radičević“ Stara Pazova
4. Gimnazija „Veljko Petrović“ Sombor
5. Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
6. Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda
7. Gimnazija „Svetozar Marković“ Subotica
8. Gimnazija Uroš Predić Pančevo
Završetak takmičenja u 18,00. Odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.

RUKOMET SŠ (M)
Koordinator Rukometnog saveza Vojvodine:
Vladimir Knežić 063/8827296

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jelena Đorđević (064 1731721)

Dolazak ekipa od 11,00-11,30 na mesto takmičenja

Akreditacija učesnika na mestu takmičenja.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.
Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – MALA SALA
DVORANA „HRAM“ u Kaću

Početak takmičenja 14,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj“ Novi Sad
2. ETŠ „Mihajlo Pupin“ Novi Sad
3. STŠ „Milenko Brzak Uča“ Ruma
4. Srednja ekonomsk škola Sombor
5. EGS „NIkola Tesla“ Zrenjanin
6. Gimnazija „Dušan Vasiljev“ Kikinda
7. TŠ „Ivan Sarić“ Subotica
8. Gimnazija „Uroš Predić“ Pančevo

Završetak takmičenja u 18,00. Organizovan odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.

RUKOMET SŠ (Ž)
Koordinator Rukometnog saveza Vojvodine:
Vladimir Knežić 063/8827296

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jelena Đorđević (064 1731721)

Dolazak ekipa od 11,00-11,30 na mesto takmičenja
Akreditacija učesnika na mestu takmičenja.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.
Mesto takmičenja: SC „ Slana bara“
OŠ „ĐURA JAKŠIĆ“ u Kaću

Početak takmičenja 14,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. TŠ „Mileva Marić Ajnštajn“ Novi Sad
2. SŠ „Svetozar Miletić“ Novi Sad
3. Gimnazija „Stevan Puzić“ Ruma
4. Ekonomsko trgovinska škola Kula
5. Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
6. SSŠ „Miloš Crnjanski“ Kikinda
7. TŠ „Ivan Sarić“ Subotica
8. Gimnazija „Uroš Predić“ Pančevo

Završetak takmičenja u 18,00. Organizovan odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.
KOŠARKA SŠ (M)
Koordinator Košarkaškog saveza Vojvodine:
Branko Lozanov 065/2501876

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Miroslav Simanić 061/294 35 24

Dolazak ekipa od 11-11,30 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1.spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – VELIKA SALA
OŠ „VUK KARADžIĆ“ u Novom Sadu

Početak takmičenja 14,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj“ Novi Sad
2. Gimnazija „Žarko Zrenjanin“ Vrbas
3. MSŠ „Draginja Nikšić“ Sremska Mitrovica
4. Gimnazija „Veljko Petrović“ Sombor
5. Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
6. Gimnazija „DUšan Vasiljev“ Kikinda
7. ESŠ „Bosa Milićević“ Subotica
8. Gimnazija „Uroš Predić“ Pančevo

Završetak takmičenja u 18,00. Organizovan odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.

KOŠARKA SŠ (Ž)
Koordinator Košarkaškog saveza Vojvodine:
Branko Lozanov 065/2501876

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Miroslav Simanić 061/294 35 24

Dolazak ekipa od 11-11,30 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1.spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – VELIKA SALA
FAKULTET SPORTA I FIZIČKOG VASPITANjA

Početak takmičenja U 14,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. Gimnazija „Jovan Jovanović Zmaj“ Novi Sad
2. Medicinska škola 7.april Novi Sad
3. Gimnazija „Branko Radičević“ Stara Pazova
4. Ekonomsko trgovinska škola Kula
5. Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
6. SSŠ „Miloš Crnjanski“ Kikinda
7. Nema
8. Gimnazija „B.P.Braca“ Pančevo
Završetak takmičenja u 18,00. Organizovan odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.
FUTSAL SŠ (M)
Koordinator Fudbalskog saveza Vojvodine:
Nikola Tomičić (064/8455503)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jovan Lekić (062 23612)

Dolazak ekipa od 11,00-11,30 na mesto takmičenja
Akreditacija učesnika na mestu takmičenja.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.
Mesto takmičenja: OŠ „1. VOJVOĐANSKA BRIGADA“ u Novom Sadu
SC „FUTOG“ u Futogu

Početak takmičenja 14,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. Tehnička škola Bečej
2. ETŠ „Mihajlo Pupin“ Novi Sad
3. SŠ „ Dr Đorđe Natošević“ Inđija
4. Gimnazija „Veljko Petrović“ Sombor
5. Tehnička škola Zrenjanin
6. Gimnazija Novi Kneževac
7. ESŠ „Bosa Miličević“ Subotica
8. ŠC „Nikola Tesla“ Vršac

Završetak takmičenja po grupama u 18,00. Organizovan odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.
FUTSAL SŠ (Ž)
Koordinator Fudbalskog saveza Vojvodine:
Nikola Tomičić (064/8455503)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jovan Lekić (062 23612)

Dolazak ekipa od 11,00-11,30 na mesto takmičenja
Akreditacija učesnika na mestu takmičenja.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Mesto takmičenja: SC „ĐAČKO IGRALIŠTE“ u Novom Sadu
OŠ „PETROVARADIN“ u Petrovaradinu

Početak takmičenja 14,00.

SLUŽBENA LICA: sudije zadužene za realizaciju takmičenja i delegat takmičenja

Učesnici:
R/B ŠKOLA
1. SŠ „Svetozar Miletić“ Novi Sad
2. SSŠ „Dr Radivoj Uvalić“ Bačka Palanka
3. Gimnazija Inđija
4. Srednja ekonomska škola Sombor
5. Medicinska škola Zrenjanin
6. Srednja medicinska škola Senta
7. Politehnička škola Subotica
8. Tehnička škola „Sava Munćan“ Bela Crkva

Završetak takmičenja u 18,00. Organizovan odlazak do smeštajnih objekata.
Zabavno veče od 20,30 – 23,00.
Nedelja, 20. maj 2018.

ODBOJKA SŠ (M)
Koordinator Odbojkaškog saveza Vojvodine:
Branislav Dobrodolski (064 8555989)
Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Radoslav Svirčev 060/5381191

Dolazak ekipa iz smeštajnih kapaciteta i završetak razigravanja po grupama 9-11,00
na mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – velika sala
GIMNAZIJA „ ISIDORA SEKULIĆ“

Nakon utvrđivanja redosleda u grupi nastavlja se igra za konačni plasman.
Mesto održavanja finalnog takmičenja je SPC „VOJVODINA“ – velika sala.

Utakmice za plasman igraju se 12,30 – 16,30.

Podela nagrada i priznanja u 16,45.
Svečano zatvaranje takmičenja 17,00- 17,30.

ODBOJKA SŠ (Ž)
Koordinator Odbojkaškog saveza Vojvodine:
Branislav Dobrodolski (064 8555989)
Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Radoslav Svirčev 060/5381191

Dolazak ekipa iz smeštajnih kapaciteta i završetak razigravanja po grupama 9-11,00
na mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – velika sala

Nakon utvrđivanja redosleda u grupi nastavlja se igra za konačni plasman.
Mesto održavanja finalnog takmičenja je SPC „VOJVODINA“ – velika sala.
Utakmice za plasman igraju se 12,30 – 16,30.

Podela nagrada i priznanja u 16,45.
Svečano zatvaranje takmičenja 17,00- 17,30.

RUKOMET SŠ (M)
Koordinator Rukometnog saveza Vojvodine:
Vladimir Knežić 063/8827296

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jelena Đorđević (064 1731721)

Dolazak ekipa iz smeštajnih kapaciteta i završetak razigravanja po grupama 9-11,00
na mesto takmičenja: SC „Slana Bara“
DVORANA „HRAM“ u Kaću

Nakon utvrđivanja redosleda u grupi nastavlja se igra za konačni plasman.
Mesto održavanja finalnog takmičenja je SC „Slana Bara“.

Utakmice za plasman igraju se 12,30-16,30.

Podela nagrada i priznanja u 16,45.

RUKOMET SŠ (Ž)
Koordinator Rukometnog saveza Vojvodine:
Vladimir Knežić 063/8827296

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jelena Đorđević (064 1731721)

Dolazak ekipa iz smeštajnih kapaciteta i završetak razigravanja po grupama 9-11,00
na mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – mala sala
OŠ „ĐURA JAKŠIĆ“ u Kaću

Nakon utvrđivanja redosleda u grupi nastavlja se igra za konačni plasman. Organizovanim
prevozom odlazi se mesto održavanja finalnog takmičenja: OŠ „Jožef Atila“.

Utakmice za plasman igraju se 12,30-16,30.

Podela nagrada i priznanja u 16,45.
KOŠARKA SŠ (M)
Koordinator Košarkaškog saveza Vojvodine:
Branko Lozanov 065/2501876

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Miroslav Simanić 061/294 35 24

Dolazak ekipa iz smeštajnih kapaciteta i završetak razigravanja po grupama 9-11,00
na mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – velika sala
OŠ „VUK KARADžIĆ“ u Novom Sadu

Nakon utvrđivanja redosleda u grupi nastavlja se igra za konačni plasman.
Mesto održavanja finalnog takmičenja je SPC „VOJVODINA“ – velika sala.

Utakmice za plasman igraju se 12,30-16,30.

Podela nagrada i priznanja u 16,45.
KOŠARKA SŠ (Ž)
Koordinator Košarkaškog saveza Vojvodine:
Branko Lozanov 065/2501876

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Miroslav Simanić 061/294 35 24

Dolazak ekipa iz smeštajnih kapaciteta i završetak razigravanja po grupama 9-11,00
na mesto takmičenja: SPC „VOJVODINA“ – velika sala
FAKULTET SPORTA I FIZIČKOG VASPITANjA

Nakon utvrđivanja redosleda u grupi nastavlja se igra za konačni plasman.
Mesto održavanja finalnog takmičenja je SPC „VOJVODINA“ – velika sala.

Utakmice za plasman igraju se 12,30-16,30.

Podela nagrada i priznanja u 16,45.

FUTSAL SŠ (M)
Koordinator Fudbalskog saveza Vojvodine:
Nikola Tomičić (064/8455503)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jovan Lekić (062 23612)

Dolazak ekipa iz smeštajnih kapaciteta i završetak razigravanja po grupama 9-11,00
na mesto takmičenja: OŠ „1. VOJVOĐANSKA BRIGADA“ u Novom Sadu
SC „FUTOG“ u Futogu

Nakon utvrđivanja redosleda u grupi nastavlja se igra za konačni plasman.
Mesto održavanja finalnog takmičenja je: OŠ „1. VOJVOĐANSKA BRIGADA“ u Novom Sadu.

Utakmice za plasman igraju se 12,30-16,30.

Podela nagrada i priznanja u 16,45.
FUTSAL SŠ (Ž)
Koordinator Fudbalskog saveza Vojvodine:
Nikola Tomičić (064/8455503)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Jovan Lekić (062 23612)

Dolazak ekipa iz smeštajnih kapaciteta i završetak razigravanja po grupama 9-11,00
na mesto takmičenja: SC „ĐAČKO IGRALIŠTE“ u Novom Sadu
OŠ „JOŽEF ATILA“

Nakon utvrđivanja redosleda u grupi nastavlja se igra za konačni plasman.
Mesto održavanja finalnog takmičenja je SC „ĐAČKO IGRALIŠTE“ u Novom Sadu.

Utakmice za plasman igraju se 12,30-16,30.

Podela nagrada i priznanja u 16,45.
STONI TENIS
OŠ I SŠ (M/Ž)
Koordinator Stonoteniskog saveza Vojvodine:
Mirjana Petrović (064/8375799)

Koordinator Saveza za školski sport Vojvodine:
Marinko Pajić (066 002124)

Dolazak ekipa u 10,00 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odlazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1.spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori.

Mesto takmičenja: SPC „Vojvodina“ – stonoteniska sala

Početak takmičenja 12,00.

SLUŽBENA LICA: 10 sudija zaduženih za realizaciju takmičenja i 1 glavni sudija.

Podela priznanja tokom takmičenja po uzrasnim kategorijama.

Završetak takmičenja predviđen do 17,00.
KARATE
OŠ I SŠ (M/Ž)

Koordinator Karate saveza Vojvodine:
Dara Novaković (063 442 767)

Koordinator Saveza za školski sport:
Miroslav Dragojlović (063 566191)

Dolazak ekipa od 10,00 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odolazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1.spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenike preuzimaju profesori i treneri.

Mesto održavanja takmičenja: SPC „Vojvodina“ – Ledena dvorana.

Početak takmičenja u 12,00.

SLUŽBENA LICA: 12 sudija zaduženo za realizaciju takmičenja.

Podela priznanja tokom takmičenja nakon završetka finalnih borbi po kategorijama.

Završetak takmičenja predviđen do 16,30.

RITMIČKA GIMNASTIKA
OŠ (Ž)

Koordinator Gimnastičkog saveza Vojvodine:
Aniko Žiroš Jankelić (063/109 3325)

Koordinator Saveza za školski sport:
Svetlana Mirčić Vukobrat (065/2026800)

Dolazak ekipa od 10,00 na stanicu kod Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i
odolazak u pratnji volontera na plato ispred SPC „Vojvodina“.

Akreditacija učesnika na 1. spratu SPC „Vojvodina“.
Akreditacije za učenice preuzimaju nastavnici.

Mesto održavanja takmičenja: SPC „Vojvodina“- mala sala

Početak takmičenja u 12,30.

SLUŽBENA LICA: 12 sudija zaduženo za realizaciju takmičenja.

Podela priznanja tokom takmičenja po uzrasnim kategorijama.

Završetak takmičenja predviđen do 16,30.
DODATNI PROGRAM – 8. SOŠOV „NOVI SAD 2018“

Sportska olimpijada školske omladine Vojvodine je manifestacija koja pored sportskih, takmičarskih aktivnosti ima i bogat sadržaj dodatnih aktivnosti, koje su usmerene na edukaciju
dece o zdravom životnom stilu, poštovanju fer igre i upoznavanju i povezivanju mladih iz različitih krajeva AP Vojvodine.

Petak, 4. maj 2018.
Najava održavanja sportske manifestacije 8. SOŠOV-a i izvlačenje parova i žrebanje ekipa u sportskim igrama u Gradskoj kući u Novom Sadu od 11,00.
7.maj 2018.- najava Sremski okrug
8.maj 2018. najava Pančevo
8.maj 2018. najava Subotica
10.maj 2018. najava Zrenjanin
14.maj 2018. najava Kikinda

Četvrtak, 17. maj 2018.
12,00-13,00 SVEČANO OTVARANjE – velika sala SPC „Vojvodina“
U saradnji sa Gradskom upravom za sport i omladinu , Savezom za školski sport grada Novog Sada i OPENS-om (Novi Sad – Omladinska prestonica Evrope) organizovaće se svečano otvaranje kome će prisustvovati svi takmičari koji nastupaju prvog takmičarskog dana.

Petak, 18. maj 2018.
10,30-11,30 Tribina za plivače srednjih škola – Fakultet za sport i turizam

13,30-15,00 Tribina za učenike osnovnih škola – amfiteatar SPC „Vojvodina“
• „Zdravi životni stilovi“ dr Sađana Grujić
• „Značaj fizičke aktivnosti“ profesor dr Maja Batez

15,15-15,45 Druženje sa promoterima 8.SOŠOV-a – amfiteatar SPC „Vojvodina“

20,00 Zabavno veče (DJ), organizovan odlazak i na zajedničko druženje – zapadni hol SPC „Vojvodina“ (gosti iz OŠ „Nikola Tesla“ sa tačkom „Teslini talenti“ koji su pobednici
u okviru projekta „Tvoj lajk za naš ples“ Saveza za školski sport Srbije).
Subota, 19. maj 2018.
12,30- 13,30Organizovan „Javni čas plesa“ u OŠ „Jožef Atila“ za učenike i učenice koji se
takmiče u sportskoj gimnastici.
20,00 Zabavno veče (DJ), organizovan odlazak i na zajedničko druženje–zapadni hol SPC „Vojvodina“

Nedelja, 20. maj 2018.
15,30-16,30 Kviz – amfiteatar SPC „Vojvodina“ u saradnji sa Fakultetom za sport i turizam za
učesnike u projektu Đak reporter.
17-17,30 svečano zatvaranje 8.SOŠOV-a – mala sala SPC „Vojvodina“
(gosti pobednici Dražavnog prvenstava u ritmičkoj gimnastici – grupne vežbe).
SARADNjA SA ŠKOLAMA

Saradnja sa školama domaćinima takmičenja
Saradnja sa školama na teritoriji grada Novog Sada
Sve škole sa teritorije AP Vojvodine u projektu „ĐAK REPORTER“
Sve škole sa teritorije AP Vojvodine
KONKURS „PREDSTAVI EKIPU – SPORTISTU IZ SVOJE ŠKOLE“

Konkurs ima za cilj promociju učenika- mladih sportista iz škole, kako bi se motivisali i drugi učenici da se bave sportom. Ovo je značajan segment jer se pored lične promocije deteta može promovisati sama škola i mesto iz kojeg dolaze učesnici 8. SOŠOV-a.

Nagradiće se novinarska sekcija koja napravi najbolju prezentaciju tako što će imati priliku da dođe na SOŠOV u Novi Sad i prati svoju ekipu na takmičenju.