OŠ "Jozef Atila" | Eko korpice stigle i do naših starijih sugrađana u Gerontološkom centru
post-template-default,single,single-post,postid-104535,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Eko korpice stigle i do naših starijih sugrađana u Gerontološkom centru

1 2 3

4 5 6

U okviru promocije preduzetničkog projekta naše škole ,,Od rolnice do korpice” naši đaci su nedavno posetili  klub pri Gerontološkom centru na Novom naselju, gde su im zaposleni i korisnici usluga centra priredili srdačan doček.Druženje je proteklo predivnoj atmosferi  uz recitacije, razmenu iskustava. Naše bake i deke su sa velikim  interesovanjem i sa uvažavanjem  slušali naše  izlaganje i divili se našim korpicama .Posebno nas je obradovala  njihova inicijativa za  razvijanjem  međugeneracijske saradnje sa učenicima naše škole  i želja da u skorijoj budućnosti organizujemo zajedničke radionice  u toku kojih bi učili jedni od drugih i zajednički pravili korpice.

Ova poseta je na sve nas ostavila poseban utisak i uverila nas je da razlike u godinama nisu prepreka za kvalitetno druženje ,zajednički kreativan rad  i približavanje  različitih generacija.

Hvala zaposlenima Gerontološkog centra ,našim bakama i dekama na gostoprinstvu i predivnom iskustvu!