OŠ "Jozef Atila" | Jovan Mićić prvak Srbije u judo-u
post-template-default,single,single-post,postid-113345,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Jovan Mićić prvak Srbije u judo-u

Na šampionatu Srbije u judo-u, za takmičarsku kategoriju mlađih pionira i pionirki, održanom 12.10.2019.godine, Jovan Mićić učenik naše škole,VI a- razreda, okitio se titulom prvaka države u kategoriji do 66 kg. Ovom pobedom, uz titulu prvaka Vojvodine za 2019.godinu, koju je osvojio u nedelji pred prvenstvo države, Jovan je kompletirao svoju bogatu riznicu medalja u kojoj se nalazi i zlatna medalja sa školske olimpijade (SOŠOV) i bronzana medalja sa prvenstva školskog sporta Srbije. Posle uspešne takmičarske sezone, kako saznajemo, Jovan se sprema da se oproba i na međunarodnim takmičenjima. Verujemo da će pomenuti uspesi i iskustvo profesionalnog bavljenja ovom sportskom disciplinom dugo 6 godina, dati snagu i polet našem talentovanom sportisti da ostvari svoje ambicije i na međunarodnom planu.

Bravoo Jovane !!!Čestitamo od srca na izuzetnim uspesima i želimo ti uspešan nastavak sportske karijere.