József Attila Általános Iskola | 5.JUDO TURNIR,,VOJVODINA” realizovan u našoj školi
117535
post-template-default,single,single-post,postid-117535,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

5.JUDO TURNIR,,VOJVODINA” realizovan u našoj školi

5.JUDO TURNIR,,VOJVODINA” realizovan u našoj školi

U nedelju, 01.12.2019. godine naša škola je bila domaćin 5. JUDO TURNIRA “VOJVODINA”.Svoju snagu je odmerilo čak 437 takmičara , 299 dečaka, 138 devojčica u kategoriji poletaraca, mlađih i starijih pionira koji su demonstrirajući svoje borilačko umeće stvorili izuzetnu sportsku atmosferu u našoj prostranoj sportskoj hali. Posebno smo ponosni na naše talentovane judiste koji su i ovom prilikom ostvarili izuzetan uspeh. Čestitamo svima i puno sreće i na narednim takmičenjima.