József Attila Általános Iskola | Vikend vrhunske sportske gimnastike u našoj školi
post-template-default,single,single-post,postid-117985,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Vikend vrhunske sportske gimnastike u našoj školi

Naša škola je i ove godine u saradnji sa Sokolskim Društvom Vojvodina omogućila ljubiteljima sportske gimnastike, sporta uopšte da uživaju u pravom gimnastičkom spektaklu u majistorijama vrhunskih gimnastičarki i gimnastičara iz 15 zemalja. Na ovogodišnjem 10. Memorijalnom međunarodnom turniru „Laza Krstić i Marica Dželatović“ u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici, učestvovalo je 280 gimnastičara i gimnastičarki iz Slovenije, Hrvatske, Makedonije, Rumunije, Nemačke, Bosne i Hercegovine, Poljske, Indie, Danske, Bugarske, Južne Afrike, Ujedinjenih Arapskih Emirata, Dubai, Italije, Malte i Srbije.