Naša malena Turo Čila uskoro u predstavi Ana Karenjina - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-116495,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Naša malena Turo Čila uskoro u predstavi Ana Karenjina

Vašoj pažnji preporučujemo 26. novembra ili 11. i 12. decembra predstavu ,,Ana Karenjina” u Novosadskom pozorištu u režiji Dejan Projkovskog u kojoj nastupa naša malena talentovana glumica Turo Čila učenica IVb odeljenja.

Túró Csilla IV.b osztályos tanuló az Újvidéki Színház Anna Karenina című előadásában játszik,amelyet Dejan Projkovski rendezett. Az előadás legközelebb nov.26-án,majd dec. 11-12-én lesz megtekinthető 19 órai kezdettel az Újvidéki Színház nagytermében.