OŠ "Jozef Atila" | Veće predmetne nastave
30195
page-template-default,page,page-id-30195,page-child,parent-pageid-30215,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Veće predmetne nastave

školske 2019/2020.godine

Prezime i ime nastavnika       Nastavni predmet

Adam Marija                            Veronauka

Anđelić Eržebet                       Muzička kultura

Arežina Tanja                          Nemački jezik

Bajagić Milivoj                          Fizika/TIO

Bakoš Robert                           Hemija/Domaćinstvo

Balog Daniel                             Matematika/informatika

Bogićević Daliborka                Biologija/Domaćinstvo

Božić Jelena                             Matematika i Informatika

Čekanac J.Mira                       Geografija

Červenjak Aneta                    Mađarski jezik i književnost

Čolić Ljiljana                            Geografija

Doboši Erika                            Geografija

Dostan Arpad                          Fizika

Drljača Jelena                         TIT

Fedel Vjera                              Slovački jezik

Garai Kornelija                        Likovna kultura

Gobor Zoltan                           Informatika /TIO/TIT

Đekić Aleksandra                   Srpski jezik

Đorđević Danijela                   Romski jezik

Džigurski Maćko Čila              Engleski jezik

Hardi Iršai Angela                  Istorija

Ilić Dragica                              Verska nastava

Jakovljev Olja                         Rusinski jezik

Jokić Danijela                         Istorija

Kadrija Silvana                      Engleski jezik

Karahoda Dragana                Fizičko vaspitanje

Kuprešanin Milica                 Srpski jezik

Lazić Jovana                             Engleski jezik

Malešević Slađana                 Matematika

Maljković I. Biljana               Hemija

Marić Bireš Jasmina             Srpski jezik

Marić Suzana                          Nemački jezik

Mihajlović Nikola                   Srpski jezik

Milinković Sanja                    Informatika

Milićević Jasmina                  Biologija/Čuvari prirode

Milutinović Jelena                 Engleski jezik

Milutinović Mirjana               Srpski jezik

Mudrinić Svetlana                 Engleski jezik

Mutin Nadica                          Muzička kultura

Paroški Blagoje                        Istorija

Pece Anderla Marija               Mađarski jezik/Maternji jezik sa elementima nacionalne kulture

Pekar Kristina                         Srpski jezik kao nematernji jezik

Petrović Ivana                         Fizika

Pištalović Dušica                      Geografija

Popov Gordana                        Biologija/Čuvari prirode/Domačinstvo

Radulović Smiljka                     Informatika i računarstvo

Ribić Aleksandar                      Fizičko vaspitanje

Soboslai Marta                          Nemački jezik

Stanojčić Aleksandra                Matematika

Stanojković Milena                    TiT

Stefanović Senada                     Veronauka

Subotić Gordana                        Engleski jezik

Taloši Ester                                 Fizičko i zdravstveno vaspitanje

Tidilov M. Gordana                    Fizičko i zdravstveno vaspitanje

Toholj Nedjeljka                          Matematika

Varga L. Valerija                         Biologija/Čuvari prirode

Vajs Tamara                                 Likovna Kultura

Vještica Vladimir                         Likovna kultura

Zeremski Gabriela                      Fizičko i zdravstveno vaspitanje vaspitanje

Ziljkić Muhamed                         Veronauka

Žarković Boris                             Fizičko i zdravstveno vaspitanje/Fizičko vaspitanje

Živković Jovana                         Srpski jezik i književnost

Živković Milana                           TIO