OŠ "Jozef Atila" | Prijema roditelja
30495
singular,page,page-id-30495,page-child,parent-pageid-30265,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Prijema roditelja

 

РАЗРЕД  

 

ОДЕЉЕЊЕ

РАСПОРЕД   ПРИЈЕМА  РОДИТЕЉА

Школске 2017/2018.године

ОДЕЉЕЊСКИ  СТАРЕШИНА ДАН ВРЕМЕ  ПРИЈЕМА

Пре подне/послеподне

   I. А Станаћев Смиљка уторак 10:10-10:55/12:40-13:20h
Б Јухас валерија четвртак 10:10-10:55/ 16:10-17:00h
Ц Пантовић  Наталија уторак 11:00-11:45/15:10-16:05h
Д Олеар Славица среда 11:00-11:45/15:10-16:00h
Е Јевтић  Бобана уторак 10:10-10:55/12:40-13:30h
Ф Радосављевић Бернардица среда 10:05-10:55h
четвртак 12:30-13:15h
Г Мандић Савка среда 15:20-16:.05h
   II. А Мушицки Весна уторак 10:10-10:55/11:50-11:35h
Б Кочичка Фехер Рожа      уторак  9:20-10:05 / 13:.0-14:15h
Ц Миленковић Снежана четвртак 11:50-12:35h
Д Ђуришић Саша четвртак 11:00-11:45h
Е Француски Сања петак 11:00-11:45h
Ф Шарковић Наташа уторак 11:05-11:45/16:00-16:45h
Г Дончић  Марија уторак 11:00-11:45h
III. А Драча Снежана четвртак 8:20-9:05/17:00-17:45h     
Б Ђуришић Ерика четвртак 12:40-13:20 /17:50-18:35h
Ц Дувњак Сунчица среда 11:00-11:45 /17:00-17:45h
Д Матић Светлана петак 8:20-9:05h
среда 13:30-14:15h
Е Угарковић Верица среда 8:20-9:05     /17:00-17:45h
Ф Поповић Слободанка utorak 11:00-11:45h
среда 1700-1745     h
IV. А Косановић Славица петак 11:00-11:45h
Б Бакша Беата среда 11:00-11:45h
Ц Радојчић Габриела четвртак 11:50-12:35h
Д Јекић Данијела четвртак 11:50-12:35/13:30-14:15h
Е Гатарић  Душица уторак 11:50-12:35h
Ф Каран Лила Уторак

Среда

 11:50 -12:35h    

 17:00-17:45   h   

 

V.

А Богичевић Далиборка понедељак 13:20-14:00h
Б Добоши Ерика среда 12:40/18:35h
Ц Стефановић Сенада уторак 14:15h
Д Купрешанин  Милица среда 9:05-9:20/15:45-16:10h
Е Стојичић Драгана уторак 15:20-16:05h
Ф Грујин Јелена петак 9:20-10:00 /17:50-18:35h
Г Ђекић Александра понедељак 2. и 5.час
VI. А Малешевић  Слађана понедељак 4.час
уторак 6.час
Б Џигурски  Маћко Чила уторак 10:15h
среда 16:05h
Ц Михајловић Никола уторак 11:55-12:35 /13:30-14:15h
Д Живковић Милана Среда 18:40h
Е Парошки Благоје петак 11:00-11:45/ 14:20-15:05h
Ф Тохољ Недељка четвртак 16:10-16:55/ 10:10-10:55h
Г Милутиновић Мирјана Уторак 10:10-10:55/14:20-15:05h
VII. А Кадрија Силвана среда 12:35-13:20h
Б Собослаи Марта понедељак 10:10-10:55/14:20-15:05h
Ц Велчек  Драгана четвртак 9:20/15:20h
Д Бан Вања среда 9:05-9:50/16:15-17:00h
Е Биреш  Марић Јасмина понедељак 15:20-16:05/10:10-10:55h
Ф Гараи  Корнелија петак 12:00/13:30h
г Арежина Тања петак 11:00-11:45/14:20-15:05h
 

VIII.

 

А Мудринић Светлана среда 9:00-9:30/16:30-17:00h
Б Талоши Естер четвртак 10:10-10:55/15:20-16:05h
Ц Миличевић Јасмина петак 11:00-11:30/18:35-19:00h
Д Станојковић Милена петак 10:00-11:00/16:00-17:00h
Е Станојчић Александра среда 8:20-9:05h
уторак 14:15-15:00h
Ф Нинковић Цветковић Ивана Понедељак

четвртак

18:35-19:00h

11:55-12:35h

Г Чолић Љиљана среда 10:05-10:55h
уторак 17:45-18:30h