Vesti iz biblioteke - József Attila Általános Iskola
19375
post-template-default,single,single-post,postid-19375,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Vesti iz biblioteke

Pozivamo učenike  od 1. do  8. razreda da učestvuju kreiranju ponude knjiga naše školske biblioteke. Potrebno je da napišete  naslove knjiga ,ime i prezime pisaca  knjiga (najviše pet) koje biste želeli da pročitate, a kojih u našoj školskoj biblioteci  nema. Spisak  sa vašim željama možete  ubaciti u  žutu drvenu kutiju koja se nalazi u  holu kod glavnog ulaza u školu. Anketa će trajati  do 1. decembra 2017. godine. Najtraženije knjige će se uskoro naći na policama naše školske biblioteke. Anketa nije obavezna za sve učenike.