Akcija – najhumaniji učenik - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-146,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Akcija – najhumaniji učenik

Obaveštenje – Biramo najhumanije dete u školi

Ove godine u OŠ „Jožef Atila“ želimo da pokrenemo akciju NAJHUMANIJE DETE U ŠKOLI.

Cilj ove akcije je negovanje i razvijanje etičkih vrednosti, formiranje svesti da svako od nas ima vrline koje treba istaći pod sloganom:
Human sam, time se ponosim.

Vreme trajanja akcije: od 4.02.2013 do Dana škole

Predloge najhumanijeg učenika daju odeljenja po izboru odeljenjske zajednice sa kratkim opisom humanog događaja i slikom deteta dostavite učiteljici Snežani Kuzmanović, koordinatoru akcije. Predlozi će biti objavljeni na oglasnoj tabli škole.
Po završetku akcije proglasiće se najhumaniji učenik za školsku 2012/ 2013. godinu.

Human znači: čovečan, čovekoljubiv, blagodaran, milosrdan…