József Attila Általános Iskola | Kengur bez granica
454
post-template-default,single,single-post,postid-454,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kengur bez granica

Kengur bez granica

U našoj školi 20.03.2014. je održano međunarodno takmicenje iz matematike „Kengur bez granica“ , za učenike svih razreda koje za cilj ima podsticanje interesovanja za logičko i kombinatorno mišljenje, matematičke i prirodne nauke ,kao i primenu stečenih matematičkih znanja. Učestvovala su 153 učenika naše škole.

Učenici su pokazali interesovanje za takmičenje, a uz trud i želju za uspehom, nadamo se da će postići i dobre rezultate učešćem na ovom takmičenju, međunarodnog nivoa.

Više informacija o takmičenju možete dobiti na http://www.dms.rs/DMS/html/kengur/, a mi se učenicima zahvaljujemo na uloženom trudu i nadamo se da će nastaviti da razvijaju svoje afinitete i težiti daljem unapređivanju svojih znanja i veština iz oblasti matematike.