OŠ "Jozef Atila" | o aktivnostima boravaka
805
archive,category,category-o-aktivnostima-boravaka,category-805,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

o aktivnostima boravaka

A televízió, a számítógépes játékok, a csodamütyűrök egyre passzívabbá teszik gyermekeinket. Ha a kezükbe akad egy ugrálókötél, zsinór, labda vagy jojó, már nem is tudják mit kezdhetnének velük. Mozgásos tapasztalatszerzésük gombok nyomogatására korlátozódik. Pedig a népies gyermekjátékok, főleg a zsinórjátékok, számtalan lehetőséget kínálnak azoknak a...

                                                                                                                                                ...

Örömmel közöljük ,hogy  diákjaink és a tanító nénik örömére a Magyar Nemzeti Tanács támogatása által elkezdődött  a napközi felújítása. Az új bútorzat  és az új multimédiális felszerelés  színesebbé tette a napközink életét és hozzájárult  egy  kellemesebb munkalégkör kialakításához. .    ...

Harmadikosok diákjaink immár hagyományszerűen, harmadik alkalommal vesznek részt a Magyar Nemzeti Tanács iskolakirándulás-program keretén belül szervezendő ingyenes osztálykiránduláson.Ebben az iskolaévben erre a kirándulásra 2018.szeptember 10-én került sor . A kirándulás célja ezúttal a tömb magyarság legfontosabb városának, Szabadkának, a magyarság szempontjából fontos történelmi, kulturális és...

Učiteljica mađarskog boravka Sabo Tereza u cilju podizanja kvaliteta rada mađarskog boravka  i unapređenja saradnje sa boravcima na srpskom nastavnom jeziku,organizovala je zajedničke  aktivnosti sa učiteljicom Jovankom Anđelić  i učenicima boravka na srpskom nastavnom jeziku.Aktivnosti  su realizovane  uz pomoć rekvizita, koje je učiteljica osvojila na...

Iskolánkban egy különleges értékű ünnepélyes könyvbemutatót tartottunk E rendezvényt, házigazdái, az alsós napközis diákjaink és a napközis tanítónők Szabó Teréz és Györe Klaudia nyitották meg. A tehetséges kis diákok, mint szerzők,a szülők ,rokonok, ismerősök előtt bemutatták könyveiket,majd ezt követően a könyvek témájához fűződően elbeszélgettek a vendégekkel. A műsor bevezető...

26.V i 27.V. 2018.  učestvovali smo  na 17. Festivalu optimizma- Baby exit koji se tradicionalno organizuje povodom Svetskog dana porodice. Učiteljice i učenici naše škole su posetiocima festivala  priredili radionice na temu: ,, PORODICA- PAMETNO ODRASTANJE" Naši štadovi su bili veoma posećeni , a deca su  rado učestvovala...

Nastavnica muzičke kulture,nastavnik hemije i domaćinstva,učenici 6.b i 7.b razreda i mališani iz boravaka za prvi i drugi razred  sa svojim učiteljicama, pridružili su se našoj akciji ,,Oplemenimo naše dvorištance".Vidno raspoloženi sadili su male begonije u ukrašene gumene obruče ,koje će im u narednom periodu...