Različite vrste pita na meniju na Svetski dan zdrave hrane - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-114025,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Različite vrste pita na meniju na Svetski dan zdrave hrane

Učenici 4e odeljenja i produženog boravka su zajedno sa svojim učiteljicama 16. oktobra na dan obeležavanja Svetskog dana zdrave hrane priredili nesvakidašnju bogatu trpezu sa domaćom zdravom hranom. Zamesili pitu krompirušu, pitu bundevaru, pitu sa sirom, lenju krompir pitu i sve dekorisali kuvanim jajima. Deca su sa oduševljenjem učestvovala. Njihove malene ručice su vešto razvijale , filovale, ukrašavale testo sledeći primer svojih učiteljica . A na kraju je usledilo ono najslađe, degustacija hrane koju su sami pripremili .

Učiteljice: Branka Pilipović,Sanja Francuski ,Olivera Račić , Jovana Lacković