OŠ "Jozef Atila" | Naša škola u projektu,,Zelene oaze Novog Sada”
18875
singular,single,single-post,postid-18875,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Naša škola u projektu,,Zelene oaze Novog Sada”

Naša škola u projektu,,Zelene oaze Novog Sada”

U okviru  projekta “Zelene oaze Novog Sada”u saradnji sa Društvom za zaštitu i proučavanje ptica Srbije za  učenike  6b i 6a odeljenja u našoj školi će se u utorak, 7.11.2017.godine realizovati radionica  sa ciljem da se našim učenicima  približi tema ugrožavanja i zaštite ptica i da se  zajedno urede parkovi Novog Sada za udobniji život ptica.U toku radionice planira se izrada kućica za gnezđenje i zaklon za ptice stanarice ,koje će kasnije  naši učenici zajedno sa aktivistima  Društva za zaštitu i proučavanje ptica Srbije postaviti u parkove.