OŠ "Jozef Atila" | Radionicа lampiona (17.09.2014)
singular,single,single-post,postid-514,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Radionicа lampiona (17.09.2014)

Naši učenici petih razreda su od 17.9.2014. imali priliku da učestvuju na likovnim radionicama izrade lampiona koje organizuje Centar Žil Vern iz Novog Sada povodom „Novonaseljskih žilvernovskih iluminacija“ – festivala lampiona, svetla i muzike koji će se održati od 26. do 28. septembra.

Na radionicama su uz pomoć mladih umetnika obučenih za pravljenje lampiona i nastavnice Tamare Vajs na časovima Crtanja, slikanja i vajanja naučili kako da iskonstruišu i naprave lampion uz pomoć pruća, krep trake, papira i lepka.

Svoja mala umetnička dela naši učenici će imati prilike da prikažu 27. septembra kada je planirano  da se održi  povorka lampiona.

Atmosveru sa radionica možete videti na sledećim fotografijama.

Medijska sekcija