OŠ "Jozef Atila" | 13. Festival Optimizma – Baby Exit
475
singular,single,single-post,postid-475,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

13. Festival Optimizma – Baby Exit

13. Festival Optimizma – Baby Exit

Naša škola je i ove godine uzela učešće na 13. Festivalu optimizma poznatijem kao Bejbi Egzit. U subotu i  nedelju bile su organizovane  kreativne radionice i oba dana štand naše škole bio je veoma posećen.

U subotu su deca uz pomoć učiteljica Jelene Kosić, Valerije Bobojčov i Milice Bajić, imala priliku da satkaju ”mrežu ljubavi”,  naprave pečat, slikaju po staklenim posudicama i naprave zanimljiv nakit od testa i slamčica.

U nedelju su deca imala priliku da naprave porodično stablo, boje već pripremljene crteže i da slikaju po maskama uz pomoć učiteljica Bobane Jeftić, Sanje Francuski, Olivere Račić i  nastavnice Tamare Vajs.

Na fotografijama u prilogu možete videti koliko su se radionice svidele posetiocima ovogodišnjeg Bejbi Egzita. 

Medijska sekcija