OŠ "Jozef Atila" | Grad dobrih domaćina, poseta učenika iz Sjenice
singular,single,single-post,postid-458,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Grad dobrih domaćina, poseta učenika iz Sjenice

U sklopu projekta Grad dobrih domaćina, nakon prošlogodišnje posete naših učenika sjeničkim domaćinima, sjenički učenici su uzvratili posetu nama.

Učenici su za 4 dana boravka u Novom Sadu imali priliku da obiđu centar grada, posete Gradsku kuću, Spens, odu na izlet u Palić i posete zološki  vrt, obiđu jezero, vide kako izgleda jedan vojvođanski salaš, posete Muzej Vojvodine, Petrovaradinsku tvrđavu i Sremske Karlovce.

Zajedno sa našim đacima su učestvovali u aktivnostima na Dan škole, slikali na likovnoj koloniji, pravili panoe prijateljstva, sadili drvo prijateljstva,… Tog dana je izvršeno i bratimljenje naše škole sa Osnovnom školom “12. Decembar” iz Sjenice, koje su potpisali direktori obe škole i razmenili poklone.

Tokom ta četiri dana svi učenici su uživali u međusobnom druženju pa su na rastanku uz mnogo zagrljaja potekle i suze.

Medijska sekcija