OŠ "Jozef Atila" | Povorka lampiona 27.9.2014
singular,single,single-post,postid-520,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Povorka lampiona 27.9.2014

U subоtu 27.9.2014. godine održala se povorka lampiona u sklopu  trodnevnog festivala pod nazivom „Žilvernovske novonaseljske iluminacije“ u organizaciji centra Žil Vern na kojoj su naši učenici pokazali njihova mala umetnička dela nastala na ranije organizovanim radionicama lampiona.

Pored naše škole učestvovalo je još četiri škole, školica Žil Vern i mnogi drugi, te je povorku formiralo čak dvanaest grupa.

Povorka je krenula tačno u 20h iz dvorišta ulice Đorđa Nikšića Johana 30 i u sledećih četrdesetpet minuta prolazila kroz ulice Novog naselja. Završetak povorke obeležio je fenomenalan nastup sa vatrom uz veliko oduševljenje učesnika, ali i posetilaca sa strane.

Puno se zahvaljujemo učenicima, njihovim roditeljima i nastavnici Tamari Vajs koji su učestvovali u povorci i time predstavljali našu školu.

Sam događaj možete videti na sledećim fotografijama.

Medijska sekcija