Učenici na sajmu knjiga - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-424,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Učenici na sajmu knjiga

Ucenici  5-e  i  5-d  razreda  osnovne  škole “jožef  atila”  posetili su   28.02.2014. Godine  sajam  knjiga  u  novom  sadu,  koji  je  ujedno  bio  i  sajam  obrazovanja. Ponuðeno  je  mnogo  knjiga  i  predstavljena  vecina  srednjih  škola  u  novom  sadu: medicinska, saobracajna, policijska, elektrotehnicka, poljoprivredna,… pojedenim ucenicima  je  narocito  bila  zanimljiva  srednja  saobracajna  škola  koja  je  na  sajmu prikazala  simulaciju  leta  aviona  kao  i  pilota  sa  kojim  su  se  ucenici  rado fotografisali.

Da  sajam  obrazovanja  može  biti  veoma  zanimljiv   pokazali  su  nam  kroz  sledecih nekoliko  fotografija  ucenici  5 – e    razreda

UČENICI  5-E  RAZREDA  NA  NOVOSADSKOM  SAJMU  KNJIGA

UČENICI  5-E  RAZREDA  NA  NOVOSADSKOM  SAJMU  KNJIGA