József Attila Általános Iskola | Koncert dečije muzike Branimira Rosića u našoj školi
54585
post-template-default,single,single-post,postid-54585,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Koncert dečije muzike Branimira Rosića u našoj školi

Koncert dečije muzike Branimira Rosića u našoj školi

U organizaciji učitelja 2.razreda za naše mališane je priređen jedan nesvakidašnji događaj,minikoncert Branimira Rosića, s ciljem da se deci približi  kvalitetna dečja muzika i da se pruži mogućnost da se deca upoznaju sa lokalnim muzičarem, tekstopiscem i voditeljem sa RTV-a.

 

Uz originalne, kantautorske pesme B.Rosića ,učenici su naučili nove i podsetili se pesama koje znaju.Ovaj muzički događaja  je decu  podsetio na značaj očuvanja prirode, važnost knjge, drugarstva,na himnu Dino- parka i to na najlepši mogući način- kroz muziku, igru i pesmu. Učenici su uživali, igrali,pevali…

 

Pogledajte kako je izgledala atmosfera tokom mini koncerta

 učiteljica Nataša Šarković