OŠ "Jozef Atila" | Otvorena vrata škole
singular,single,single-post,postid-583,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Otvorena vrata škole

Pozivnica

Dragi budući prvaci, poštovani roditelji, pozivamo Vas na promociju naše škole u četvrtak 19.03.2015, u 18:00.

Upis u Osnovnu školu „Jožef Atila“ počinje 1. aprila i traje do 31.maja 2015.  svakog radnog dana od 8 do 17 časova u kancelariji 141.

Prilikom prijave u cilju upisa deteta u školu, roditelj podnosi sledeća dokumenta:

izvod iz matične knjige rođenih (original ili overena fotokopija)

–  potvrda od lekara- pedijatra

–  lična karta roditelja na uvid

–   potvrda da je dete pohađalo obavezni pripremni predškolski program koju dobija od predškolske ustanove koju je dete pohađalo

Sve dodatne informacije možete dobiti na telefon 021/505-141, na sajtu škole www.jatila.edu.rs ili u školi Šarplaninska 28., Novi Sad.