OŠ "Jozef Atila" | Pomozimo Aleksandri
singular,single,single-post,postid-473,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Pomozimo Aleksandri

Poštovane Koleginice, Kolege, Učenici, Roditelji i svi ljudi dobri ljudi

Bivša učenica naše škole, Aleksandra Dražić, obolela je od malignog tumora kostiju. Jedina šanse da se izbori sa ovom opakom bolesti su operacije koje su veoma rizične i tu odgovornost je prihvatila samo klinika Acibadem iz Istanbula. Za zahvate koji predstoje potrebna su značajna finansijska sredstva. Situacija je veoma ozbiljna i vremena za čekanje nema, te je neophodno u najskorijem vremenskom periodu sakupiti preostala sredstva. Zato vas molimo da  zajedno pokažemo koliko volimo i poštujemo jedni druge! Pomozite da sačuvamo jedan mladi život!
Detaljnije o Aleksandri možete videti na linku Za Aleksandru

Za Aleksandru
Budite nam saveznik i uključite se u akciju prikupljanja novčane pomoći kako bismo zajedno pomogli našoj Aleksandri da pobedi opaku bolest o…

Preview by Yahoo