József Attila Általános Iskola | Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu (za učenike koji nisu sa teritorije naše škole)
560
post-template-default,single,single-post,postid-560,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu (za učenike koji nisu sa teritorije naše škole)

Prijavljivanje za upis prvaka u željenu školu (za učenike koji nisu sa teritorije naše škole)

Poštovani roditelji i dragi budući prvaci,

Do 1. februara 2015. data vam je mogućnost da se opredelite za upis deteta u željenu osnovnu školu za školsku 2015/16. godinu. Dovoljno je da dođete i u kancelariju 141 (pomoćnici direktora) škole dostavite podatke o detetu svakog radnog dana od 8 do 18 časova. Potrebni podaci o detetu:

Ime i prezime

Ime roditelja

Matični broj (JMBG)

Datum rođenja

Adresa stanovanja

Telefon

Vrtić u koji je išlo dete

Napomena: Možete poneti zdravstvenu knjižicu deteta jer se u njoj nalaze svi potrebni podaci za prijavu. Za eventualna pitanja u vezi upisa, možete se obratiti pedagogu, sekretaru ili pomoćnicima direktora škole na telefon: 021/505-141

 

Upis u školu počinje 1. aprila i traje do 31.maja 2015.