OŠ "Jozef Atila" | Rezultati okružnog takmičenja – Fizika 6. razred
297
singular,single,single-post,postid-297,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Rezultati okružnog takmičenja – Fizika 6. razred

Rezultati okružnog takmičenja – Fizika 6. razred

 

 

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФИЗИКА 2013.

 

 

 

 

6. РАЗРЕДИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОШ “Јожеф Атила”
 Нови Сад 16.03.2013.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

р.б.

Име и презиме

шифра

раз

школа

место

наставник

1

2

3

4

5

К

БОД

MES

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Галић Лазар

605

6

ОШ “Мирослав Антић”

Футог

Хајдуковић Ј.Гордана

20

20

20

20

20

 

100

I

2

Допуђ Дејан

609

6

ОШ “Милош Црњански”

Нови Сад

Трескавица Светозар

20

2

20

20

20

 

82

II

3

Марић Илија

622

6

ОШ “Соња Маринковић”

Нови Сад

Шимоњи Јурај

20

20

20

20

2

 

82

II

4

Херчек Филип

647

6

ОШ “15. Октобар”

Пивнице

Мирослав Јурај Бела

20

20

20

20

2

 

82

II

6

Гјер Дејан

606

6

ОШ “Васа Стајић”

Нови Сад

Мићић Татјана

20

20

20

20

0

2

82

II

5

Радојичић Вељко

635

6

ОШ “Соња Маринковић”

Нови Сад

Шимоњи Јурај

20

20

20

19

2

 

81

II

7

Миленковић Михајло

624

6

ОШ “Коста Трифковић”

Нови Сад

Шушак Градимир

20

2

20

13

20

 

75

III

8

Пијевац Игор

632

6

ОШ “Иван Гундилић”

Нови Сад

Јокић Биљана

20

20

4

20

5

 

69

III

9

Вукелић Татјана

603

6

ОШ “Доситеј Обрадовић”

Нови Сад

Кнежевић Милица

20

2

18

20

8

 

68

III

10

Петровић Борис

631

6

ОШ “Соња Маринковић”

Нови Сад

Шимоњи Јурај

20

2

6

16

20

 

64

P

12

Мошо Ренеа

625

6

ОШ “Јован Поповић”

Нови Сад

Петљански К.Драгослава

20

1

20

16

5

2

64

P

11

Ковачевић Александар

617

6

ОШ “Мирослав Антић”

Футог

Хајдуковић Ј.Гордана

20

0

20

16

6

1

63

P

18

Илић Дуња

611

6

ОШ “Ђура Даничић”

Нови Сад

Рауш Милутин

1

20

6

16

5

11

59

P

13

ЋеранЂорђе

645

6

ОШ “Ђорђе Натошевић”

Нови Сад

Мићић Зоран

20

10

6

20

2

 

58

P

14

Ћурчић Галина

646

6

ОШ “Свети Сава”

Руменка

Вукадинов Павле

20

3

6

20

5

 

54

P

15

Добрић Угљеша

608

6

ОШ “Васа Стајић”

Нови Сад

Мићић Татјана

20

1

2

20

10

 

53

P

16

Пошта Јован

633

6

ОШ “Свети Сава”

Бач.Паланка

Кременовић Славица

20

5

6

20

2

 

53

P

17

Даничић Страхиња

607

6

ОШ “Јован Грчић-Миленко”

Беочин

Вукосављев Лидија

20

3

4

16

5

 

48

 

19

Јованчевић Јован

612

6

ОШ “Михајло Пупин”

Ветерник

Мркић Јасмина

20

1

6

20

0

 

47

 

20

Курћан Стефан

621

6

ОШ “Свети Сава”

Бач.Паланка

Кременовић Славица

20

0

4

20

3

 

47

 

23

Крсмановић Владимир

620

6

ОШ “Иван Гундилић”

Нови Сад

Јокић Биљана

20

1

4

16

2

4

47

 

21

Марић Милош

623

6

ОШ “Јожеф Атила”

Нови Сад

Бајагић Миливој

20

0

6

20

0

 

46

 

26

Ивановић Александра

613

6

ОШ “Јован Грчић-Миленко”

Беочин

Вукосављев Лидија

20

5

2

12

2

3

44

 

22

Кнежевић Урош

616

6

ОШ “Ј.Ј. Змај”

Ср.Каменица

Пазаркић Тамара

20

3

4

16

0

 

43

 

24

Совиљ Никола

638

6

ОШ “Доситеј Обрадовић”

Нови Сад

Кнежевић Милица

4

12

6

19

2

0

43

 

25

Тадић Милица

642

6

ОШ “Марија Трандафил”

Ветерник

Радић Марија

20

0

0

20

2

 

42

 

27

Сабо Срђан

636

6

ОШ “Вељко Петровић”

Бегеч

Папић Крунија

20

1

4

16

0

 

41

 

28

Стаменковић Петар

639

6

ОШ “Ђура Даничић”

Нови Сад

Рауш Милутин

20

2

0

17

2

 

41

 

29

Вујиновић Тијана

601

6

ОШ “Славко Родић”

Бач.Јарак

Лазар Дејана

20

0

2

16

2

 

40

 

30

Ковачевић Милош

618

6

ОШ “Милош Црњански”

Нови Сад

Трескавица Светозар

20

1

0

16

2

 

39

 

32

Остојић Јован

627

6

ОШ “I Војвођанска Бригада”

Нови Сад

Дадић Флорока

20

0

0

12

5

2

39

 

31

Обрадовић Ана

626

6

ОШ “Ђорђе Натошевић”

Нови Сад

Мићић Зоран

0

20

0

16

2

 

38

 

37

Станковић Александар

640

6

ОШ “Мирослав Антић”

Футог

Хајдуковић Ј.Гордана

5

1

0

20

5

7

38

 

39

Талић Мирко

643

6

ОШ “Душан Радовић”

Нови Сад

Граховац Милан

4

2

6

16

2

8

38

 

35

Којић Димитрије

619

6

ОШ “Ђура Даничић”

Нови Сад

Рауш Милутин

4

1

8

17

2

5

37

 

33

Јовановић Лука

614

6

ОШ “Ј.Ј. Змај”

Ср.Каменица

Танасијин Лука

20

2

2

12

0

 

36

 

34

Тодоровић Сандра

644

6

ОШ “Јован Поповић”

Нови Сад

Петљански К.Драгослава

4

2

2

20

5

2

35

 

36

Вукоман Владимир

604

6

ОШ “Ј.Ј. Змај”

Ср.Каменица

Пазаркић Тамара

4

2

4

16

5

2

33

 

38

Кецман Михајло

615

6

ОШ “Свети Сава”

Бач.Паланка

Кременовић Славица

4

1

4

19

2

 

30

 

41

Радмило Владимир

634

6

ОШ “Ђура Јакшић”

Чуруг

Милетић Чедо

5

0

0

16

0

7

28

 

40

Пена Милица

628

6

ОШ “Ј.Ј. Змај”

Ср.Каменица

Пазаркић Тамара

3

3

0

15

0

4

25

 

42

Вујнић Алекса

602

6

ОШ “Светозар Марковић-Тоза”

Нови Сад

Делић Ненад

4

1

0

11

0

 

16

 

43

Живкуцин Ана

610

6

ОШ “Братство јединство”

Врбас

Обрадовић Јелена

 

 

 

 

 

 

0

 

44

Петковић Страхиња

629

6

ОШ “Братство јединство”

Врбас

Обрадовић Јелена

 

 

 

 

 

 

0

 

45

Петрић Јелена

630

6

ОШ “Вук Караџић”

Бач.Паланка

Унковић Срето

 

 

 

 

 

 

0

 

46

Скочић Катарина

637

6

ОШ “Ј.Ј. Змај”

Ср.Каменица

Пазаркић Тамара

 

 

 

 

 

 

0

 

47

Страцински Ондреј

641

6

ОШ “Јан Чајак”

Бач.Петровац

Мернјик Мирослав

 

 

 

 

 

 

0

 

48

 

648

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

49

 

649

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

50

 

650

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

51

 

651

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

52

 

652

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

53

 

653

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

54

 

654

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

55

 

655

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМИСИЈА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вучуревић Васа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мркић Јасмина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Папић Крунија

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рауш Милутин