OŠ "Jozef Atila" | Rezultati okružnog takmičenja – Fizika 7. razred
296
singular,single,single-post,postid-296,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Rezultati okružnog takmičenja – Fizika 7. razred

Rezultati okružnog takmičenja – Fizika 7. razred

 

 

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФИЗИКА 2013.

 

 

 

 

7. РАЗРЕДИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОШ “Јожеф Атила”
 Нови Сад 16.03.2013.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

р.б.

Име и презиме

шифра

раз

школа

Mесто

наставник

1

2

3

4

5

 

БОД

MEST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Божић Федор

701

7

Гимназија “Ј.Ј.Змај”

Нови Сад

Булајић Снежана

20

20

20

20

20

 

100

I

2

Бојанић Тамара

702

7

Гимназија “Ј.Ј.Змај”

Нови Сад

Булајић Снежана

20

20

20

20

20

 

100

I

3

Катзенбергер Виктор

707

7

ОШ “1. Војвођанска Бригада”

Нови Сад

Дадић Флорика

20

20

20

20

20

 

100

I

4

Павловић Јован

714

7

ОШ “Доситеј Обрадовић”

Нови Сад

Кнежевић Милица

20

20

20

20

20

 

100

I

5

Пушац Марко

719

7

Гимназија “Ј.Ј.Змај”

Нови Сад

Булајић Снежана

20

20

20

20

20

 

100

I

6

Ступар Ђорђе

727

7

ОШ “Доситеј Обрадовић”

Нови Сад

Кнежевић Милица

20

16

20

20

20

 

96

I

7

Павловић Никола

715

7

ОШ “Доситеј Обрадовић”

Нови Сад

Кнежевић Милица

20

20

10

20

20

 

90

I

8

Силађи Ева

722

7

Гимназија “Ј.Ј.Змај”

Нови Сад

Булајић Снежана

20

20

10

20

12

 

82

II

9

Радовић Срђан

720

7

ОШ “Петар Петровић Његош”

Врбас

Војиновић Александар

6

20

20

20

8

 

74

III

10

Стелкић Тамара

723

7

ОШ “Ђорђе Натошевић”

Нови Сад

Мићић Зоран

20

5

12

20

12

 

69

III

11

Николић Марко

712

7

Гимназија “Ј.Ј.Змај”

Нови Сад

Булајић Снежана

6

6

14

20

20

 

66

III

12

Поганчев Тара

718

7

ОШ “Свети Сава”

Бач.Паланка

Кременовић Славица

0

20

9

0

14

 

43

P

13

Остојић Благоја

734

7

ОШ “Славко Родић”

Бач.Јарак

Лазар Дејана

0

0

12

20

4

 

36

P

14

Плачкић Нуикола

732

7

ОШ “Светозар Милетић”

Тител

Стојковић Слободан

0

0

16

17

0

 

33

 

15

Дувњак Недељко

737

7

ОШ “Свети Сава”

Бач.Паланка

Кременовић Славица

2

3

16

3

0

 

24

 

16

Иванишевић Милица

706

7

ОШ “Ђорђe Натошевић”

Нови Сад

Мићић Зоран

0

0

8

0

14

 

22

 

17

Керац Јелена

708

7

ОШ “Соња Маринковић”

Нови Сад

Шимоњи Јурај

0

6

12

3

0

 

21

 

18

Колошњај Никола

735

7

ОШ “Славко Родић”

Бач.Јарак

Лазар Дејана

0

6

12

0

0

 

18

 

19

Стојков Светозар

726

7

ОШ “Светозар Милетић”

Тител

Стојковић Слободан

2

5

8

3

0

 

18

 

20

Чворовић Тамара

728

7

ОШ “Јован Грчић-Миленко”

Беочин

Давидовац Драгана

0

3

8

3

4

 

18

 

21

Чворовић Тара

729

7

ОШ “Јован Грчић-Миленко”

Беочин

Давидовац Драгана

6

0

2

0

6

 

14

 

22

Миленковић Анита

704

7

ОШ “Светозар Милетић”

Тител

Стојковић Слободан

0

0

12

0

0

 

12

 

23

Петковић Вукашин

716

7

ОШ “Десанка Максимовић”

Бач.Паланка

Мијатовић Данијела

0

0

9

0

0

 

9

 

24

Бошњак Стефан

703

7

ОШ “Св.Милетић”

Тител

Стојковић Слободан

0

0

2

3

0

 

5

 

25

Шустер Давид

733

7

ОШ ” 15.Октобар”

Пивнице

Мирослав Јурај Бела

0

0

4

0

0

 

4

 

26

Латиновић Алексa

731

7

ОШ “Данило Зеленовић”

Сириг

Михајловић Мартин

0

0

0

3

0

 

3

 

27

Алиђукић Ема

736

7

ОШ “Вук Караџић”

Бач.Паланка

Кнежевић Боја

 

 

 

 

 

 

0

 

28

Бабић Дејан

730

7

ОШ “Петар Кочић”

Темерин

Мразовац Сања

 

 

 

 

 

 

0

 

29

Николић Тамара

713

7

ОШ “Марија Трандафил”

Ветерник

Радић Марија

 

 

 

 

 

 

0

 

30

Петровић Зорица

717

7

ОШ “М. Протић”

Товаришево

Бајић Нада

 

 

 

 

 

 

0

 

31

Стојић Алекса

724

7

ОШ “1. Војвођанска Бригада”

Нови Сад

Дадић Флорика

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМИСИЈА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мићић Зоран

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Танасијин Лука

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Јокић Биљана

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Петровић Ивана