OŠ "Jozef Atila" | Rezultati okružnog takmičenja – Fizika 8. razred
298
singular,single,single-post,postid-298,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Rezultati okružnog takmičenja – Fizika 8. razred

Rezultati okružnog takmičenja – Fizika 8. razred

 

 

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФИЗИКА 2013.

 

 

 

 

8. РАЗРЕДИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОШ “Јожеф Атила”
 Нови Сад 16.03.2013.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

р.б.

Име и презиме

шифра

раз

школа

место

наставник

1

2

3

4

5

К

БОД

MES

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Наранчић Марко

831

8

ОШ “22. Август”

Буковац

Ћаћић Јово

1

20

23

20

20

3

87

I

2

Бојић Ана

806

8

ОШ “Петефи Шандор

Нови Сад

Булајић Снежана

1

20

0

20

15

 

56

II

3

Влашки Ангелина

809

8

ОШ “Петефи Шандор

Нови Сад

Булајић Снежана

1

3

0

20

20

3

47

III

8

Чолаков Катарина

852

8

ОШ “Ђура Даничић”

Нови Сад

Рауш Милутин

1

0

2

20

15

6

44

III

4

Вујасиновић Милош

810

8

ОШ “Ј.Ј. Змај”

Ср.Каменица

Танасијин Лука

1

0

20

6

16

 

43

III

7

Хложан Андреј

851

8

ОШ “Десанка Максимовић”

Бач.Паланка

Мијатовић Данијела

2

0

0

20

18

3

43

III

5

Брестовачки Ленка

808

8

ОШ “Вук Караџић”

Бач.Паланка

Кнежевић Боја

1

0

1

20

20

 

42

III

6

Бабић Слађана

803

8

ОШ “Петефи Шандор

Нови Сад

Булајић Снежана

1

1

0

20

20

 

42

III

13

Јовић Филип

816

8

Гимназија “Ј.Ј.Змај”

Нови Сад

Булајић Снежана

1

0

0

20

7

11

39

P

9

Миланковић Филип

827

8

Гимназија “Ј.Ј.Змај”

Нови Сад

Булајић Снежана

1

0

0

20

16

 

37

P

10

Томић Исидора

848

8

ОШ “Петефи Шандор

Нови Сад

Булајић Снежана

2

0

0

20

15

 

37

P

11

Радовановић Борис

838

8

ОШ “Свети Сава”

Руменка

Вукадинов Павле

1

0

10

20

2

 

33

P

12

Барна Анита

804

8

ОШ “Милош Црњански”

Жабаљ

Вучуревић Васа

1

0

0

20

7

3

31

P

14

Бојанић Радослав

805

8

ОШ “Милош Црњански”

Жабаљ

Вучуревић Васа

0

0

0

20

6

3

29

 

18

Шаршански Алекса

853

8

ОШ “Здравко Челар”

Челарево

Шубара Миле

0

0

0

20

4

3

27

 

15

Тадић Елена

844

8

ОШ “Ј.Ј. Змај”

Ср.Каменица

Танасијин Лука

1

0

0

20

5

 

26

 

16

Козарев Снежана

819

8

ОШ “Милош Црњански”

Жабаљ

Вучуревић Васа

0

0

0

20

5

 

25

 

17

Ђуровић Никола

813

8

ОШ “Братство јединство”

Врбас

Обрадовић Јелена

0

0

0

20

4

 

24

 

19

Папић Никола

833

8

ОШ “Вук Караџић”

Бач

Новаковић Слађана

0

0

0

20

1

 

21

 

20

Петковић Теодора

835

8

ОШ “Братство јединство”

Врбас

Обрадовић Јелена

0

0

0

20

1

 

21

 

21

Тепић Бранислав

845

8

ОШ “Славко Родић”

Бач.Јарак

Лазар Дејана

0

0

0

20

0

 

20

 

22

Јелић Драган

815

8

ОШ “Вук Караџић”

Бач

Новаковић Слађана

0

0

0

6

5

 

11

 

23

Сапунџић Владимир

841

8

ОШ “Јован Грчић-Миленко”

Беочин

Вукосављевић Лидија

1

0

0

6

4

 

11

 

24

Корда Андреј

820

8

ОШ “Жарко Зренјанин”

Нови Сад

Утјешановић Александар

0

0

0

6

4

 

10

 

25

Недић Теодора

832

8

ОШ “Братство јединство”

Врбас

Обрадовић Јелена

0

0

0

6

4

 

10

 

26

Тодоровић Даница

846

8

ОШ “Ј.Ј. Змај”

Ср.Каменица

Танасијин Лука

0

0

0

6

4

 

10

 

27

Тодоровић Никола

847

8

ОШ “Ј.Ј. Змај”

Ср.Каменица

Танасијин Лука

0

0

0

6

4

 

10

 

28

Вукшић Љубомир

811

8

ОШ “15. Октобар”

Пивнице

Мирослав Јурај Бела

0

0

0

6

2

 

8

 

29

Сантрач Стефан

840

8

ОШ “Здравко Челар”

Челарево

Шубара Миле

1

2

0

0

4

 

7

 

30

Милорадовић Никола

830

8

ОШ “Ј.Ј. Змај”

Ср.Каменица

Танасијин Лука

0

0

0

0

5

 

5

 

31

Свирчевић Јелена

842

8

ОШ “Јован Грчић-Миленко”

Беочин

Вукосављевић Лидија

0

0

0

0

4

 

4

 

32

Бошкић Марко

807

8

ОШ “Ј.Ј. Змај”

Ср.Каменица

Танасијин Лука

1

0

0

0

2

 

3

 

33

Граховац Алекса

812

8

ОШ “Свети Сава”

Бач.Паланка

Кременовић Славица

0

0

0

0

2

 

2

 

34

Керепеш Изабела

817

8

ОШ “Шаму Михаљ”

Бечеј

Варга Ева

0

0

0

0

2

 

2

 

35

Клипа Дејан

818

8

ОШ “Десанка Максимовић”

Бач.Паланка

Мијатовић Данијела

0

0

0

0

2

 

2

 

36

Левнајић Срђан

824

8

ОШ “Вук Караџић”

Бач

Новаковић Слађана

0

0

0

0

2

 

2

 

37

Сантрач Алекса

839

8

ОШ “Здравко Челар”

Челарево

Шубара Миле

0

0

0

0

2

 

2

 

38

Аугустинов Михаела

801

8

ОШ “Алекса Шантић”

Вајска

Јовановић Орнела

 

 

 

 

 

 

0

 

39

Аугустинов Сергеј

802

8

ОШ “Десанка Максимовић”

Бач.Паланка

Мијатовић Данијела

 

 

 

 

 

 

0

 

40

Игњатијевић Александар

814

8

ОШ “Бранко Радичевић”

Нови Сад

Дебелић Нада

 

 

 

 

 

 

0

 

41

Косоруш Габор

821

8

ОШ “Шаму Михаљ”

Б.П.Село

Галус Јунгер Розалија

 

 

 

 

 

 

0

 

42

Марић Ивана

826

8

ОШ “Јожеф Атила”

Нови Сад

Бајагић Миливој

 

 

 

 

 

 

0

 

43

Пацула Нађа

834

8

ОШ “15. Октобар”

Пивнице

Мирослав Јурај Бела

0

0

0

0

0

 

0

 

44

Петровић Немања

836

8

ОШ “Жарко Зренњанин”

Маглић

Пап Мирослав

 

 

 

 

 

 

0

 

45

Станојев Наталија

843

8

ОШ “Милета Протић”

Товаришево

Бајић Нада

 

 

 

 

 

 

0

 

46

Тот Тамаш

849

8

ОШ “Шаму Михаљ”

Б.П.Село

Галус Јунгер Розалија

 

 

 

 

 

 

0

 

47

Туршијан Mарија

850

8

ОШ “Бранко Радичевић”

Нови Сад

Дебелић Нада

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМИСИЈА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кнежевић Боја

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кнежевић Милица

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Делић Ненад