Aleks Bezkorvajnij učenik 4.b razreda republički prvak u atletici - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-60465,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Aleks Bezkorvajnij učenik 4.b razreda republički prvak u atletici

Izuzetno smo ponosni na našeg najboljeg  atletičara  Aleksa Bezkorvajnija koji nas je ponovo obradovao sa zlatnom medaljom ,titulom republičkog prvaka na ovogodišnjem republičkom takmičenju u atletici.

IMG-fc8cc7c56d42749377b5132f7a996c68-V-1

Aleks  već unazad nekoliko godina postiže vrhunske rezultate. Naš biser u atletici, već sa svojih 10 godina, iza sebe ima zavidnu sporsku karijeru. Osvajač je velikog broja zlatnih medalja i višestruki je dobitnik Vidovdanske nagrade, koja se dodeljuje samo najboljima.

Čestitamo na izuzetnom  uspehu  i  želimo mu puno uspeha i sreće u nastavku sportske karijere!

profesorka fizičkog vaspitanja Gordana Tidilov