ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-15297,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

У нашој школи ОШ”Јожеф Атила” у  суботу 11.03.2017. године одржано је  58. Општинско такмичење из наставног предмета Техничко и информатичко образовање. На овогодишњем такмичењу   присуствовало је 102 ученика од петог до осмог разреда у различитим дисциплинама.

Директор школе је поздравио ученике, наставнике и родитеље и пожелеo им пуно успеха на такмичењу.

Ученици су прво имали одбрану својих радова, а затим прешли на израду теста знања.

Новина на овом такмичењу је била за ученике седмог  разреда где су на самом такмичењу радили практичан рад по задатку, као што су до сада радили ученици петог и шестог разреда. Ученици осмог разреда су имали рад на тему ”Примена електромагнета”.

Ученици су се такмичили  са својим моделима у ауто-моделарству, бродо-моделарству, ваздухопловном-авио моделарству и ракетном моделарству.Имали смо и ученицу која похађа наставу по ИОП-2, а такмичила  се у дисциплини  ваздухопловно-авио моделарство.

Ученица наше школе Спасојевић Елена Vе, постигла је треће место на изради практичног задатка.

Честитамо ученици и наставници Милани Живковић на постигнутом резултату и желимо им пуно среће на окружном такмичењу које ће се одржати поново у нашој школи 26.03.2017. године.

Наставници су имали прилику да размене  искуства из наставне праксе и мало се друже.

Захваљујемо  се свим ученицима и наставницима  који су учествовали на овом такмичењу.

М.Станојковић

DSC_5030 DSC_5028 DSC_5040 DSC_5087  DSC_5208 DSC_5089 DSC_5054DSC_5123