OŠ "Jozef Atila" | ,,Kengur bez granica” 2018
singular,single,single-post,postid-46995,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

,,Kengur bez granica” 2018

,,Kengur bez granica” 2018

Naša škola je i ove godine uzela učešće na takmičenju ,,Kengur bez granica”.Takmičilo se ukupno 172 učenika, od prvog do četvrtog razreda bilo je 130 učenika, a od petog do osmog razreda 42 učenika što ukazuje na činjenicu da je popularnost  Kengur tamičenja među našim učenicima  u porastu .

Osnovni cilj takmičenja „Kengur bez granica” je popularizacija matematike. Cilj takmičenja je i povećanje interesovanja za matematiku i prirodne nauke, kao i stepena logičkog i kombinatornog mišljenja, razumevanja tekstova i primene stečenog matematičkog znanja.

U isčekivanju rezultata,čestitamo svim učesnicima takmičenja!