Titula najboljeg strelca međunarodnog hokejaškog turnira za našu Milicu Velček - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-49995,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Titula najboljeg strelca međunarodnog hokejaškog turnira za našu Milicu Velček

Najlepši uskrs do sada…
Jos 1 medalja i nagrada. Ženska hokejaška reprezentacija Srbije osvojila je drugo mesto na međunarodnom turniru u Budimpešti.Posebno smo ponosni na to što je i naša Milica Velček ,učenica 8e odeljenja, članica ove uspešne reprezentacije. Na ovom prestižnom takmičenju,Milica je svojom igrom zasluženo ponela i titulu najboljeg strelca turnira.

IMG-ebbe94030294d42aab4c8af5b060edc1-V

Čestitamo Milici na izuzetnom uspehu i na zavidnoj sportskoj karijeri i želimo joj puno sreće i uspeha i u budućnosti!