OŠ "Jozef Atila" | Najbolji među najboljima na korak do republičkog takmičenja
singular,single,single-post,postid-48395,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
_20180326_113025

Najbolji među najboljima na korak do republičkog takmičenja

25.marta 2018.godine održano je okružno takmičenje iz matematike. Za učenike četvrtog razreda takmičenje je održano u OŠ “Nikola Tesla” u Novom Sadu, a za učenike od petog do osmog razreda u OŠ “Jovan Grčić Milenko” u Beočinu. Našu školu je na ovom takmičenju predstavljalo devet učenika, troje iz četvrtih razreda i šestoro iz viših razreda. Od njih devetoro, nagrade je osvojilo pet učenika i to:
Dijana Rađenović, 4f- 3.mesto
Ivan Bireš,5d- 2.mesto
Dimitrije Vulić,6g- 3.mesto
Sara Rađenović,6g- 3.mesto
Smiljana Basarić,6f-pohvala
Čestitamo našim sjajnim matematičarima i želimo da i dalje budu uspešni i ponosno predstavljaju i sebe i našu školu.
Školi zahvaljujemo što je i učenicima i nastavnicima omogućila organizovan odlazak i povratak sa takmičenja u Beočinu.
Nastavnica matematike, Nedeljka Toholj