OŠ "Jozef Atila" | Dani sporta u OŠ “Jožef Atila”
singular,single,single-post,postid-503,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Dani sporta u OŠ “Jožef Atila”

Naša škola je ove nedelje fokusirana na promociju sportova. U ponedeljak 15.09.2014. je održana promocija “Sportski čas” na kojem su prikazane učenicima veštine džudo sporta. Danas 17.09.2014. su svečano predati u funkciju rekonstruisani atletski tereni, prilazi i ulazi u školu uz revijalno takmičenje u sprint trkama. Imali smo čast da ugostimo zvaničnike grada, Zavoda za izgradnju grada, MUP-a, Mesnih zajednica sa Telepa, a prvenstveno gradonačelnika Novog Sada Miloša Vučevića. Reportaže medija i naše medijske sekcije postovaćemo u toku ovih dana na Facebook – u i sajtu škole.

Detaljan opis radova u školi možete pročitati na sajtu ZIG-a: