OŠ "Jozef Atila" | Edukacija dece – bezbednost u saobraćaju
singular,single,single-post,postid-16587,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Edukacija dece – bezbednost u saobraćaju

U četvrtak 6.aprila 2017.godine učenici prvog i drugog razreda naše škole imali su obuku o učešću u saobraćaju , kroz edukativno-kreativnu radionicu na saobraćajnom poligonu u fiskulturnoj sali.
Ovu akciju je podržala Gradska uprava za saobraćaj i Gradska uprava za obrazovanje u saradnji sa Agencijom za bezbednost u saobraćaju ”Andzor engineering” iz Novog Sada.
Važne savete i uputstva učenici su dobili od Marijane Jovanović iz Centra za bezbednost u saobraćaju, gde su na saobraćajnom poligonu sa raskrsnicama, pešačkim prelazima i semaforima naučeno i pokazali pred ostalim učenicima.
U regulisanju saobraćaja na poligonu pomagali su im i učenici iz Školske patrole.
Zahvaljujemo se svima koji su učestvovali.

DSCN2307 DSCN2308 DSCN2310 DSCN2312 (1)