OŠ "Jozef Atila" | Kultura komunikacije među mladima
singular,single,single-post,postid-313,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kultura komunikacije među mladima

OŠ “Jožef Atila” punim kapacitetima radi na suzbijanju i prevenciji nasilja. Jedan vid delovanja je organizovanje vršnjačkih edukativnih radionica. Za ovaj naš zamisao partner smo našli u Centru za proizvodnju znanja i veština iz Rumenke, koji realizuje projekat Kultura komunikacije među mladima pod pokroviteljstvom Uprave za kulturu grada Novog Sada.

Članovi Tima za podršku učenicima iz naše škole Jelena Milutinović i Kristina Pekar su koordinirali rad, dočekale mlade edukatore i formirale grupe za radionice.

Učenici 5. i 6. razreda su učestvovali u radu i na zabavan način, od malo straijih učenika naučili puno u veštini komunikacije.

U Oš “Jožef Atila” radionice su realizovane u martu mesecu.