József Attila Általános Iskola | Pridružite se humanitarnoj akciji “DECA-DECI”
post-template-default,single,single-post,postid-78265,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Pridružite se humanitarnoj akciji “DECA-DECI”

Dobrotvorna ustanova “Vladika Platon Atanacković”  i Katihetski odbor Eparhije bačke,u saradnji sa veroučiteljima i decom osnovnih i srednjih škola organizuje humanitarnu akciju prikupljanja paketića za decu bez roditeljskog staranja i decu sa smetnjama u razvoju  povodom radosnog hrišćanskog praznika Rođenja Hristovog.
Stvari lepo upakovane u kutije u vidu paketića  možete doneti u školu do 21. decembra 2018. godine.Na paketiću naznačite za koji uzrast dece je namenjen i da li je za devojčicu ili dečaka.
Paketić može da sadrži:
-školski pribor, dugotrajne slatkiše, igračke, obuću, odeću i sredstva za lićnu higijenu.