József Attila Általános Iskola | sa Nacionalnim savetom mađarske nacionalne manjine
955
archive,category,category-sa-nacionalnim-savetom-madarske-nacionalne-manjine,category-955,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

sa Nacionalnim savetom mađarske nacionalne manjine

Örömmel közöljük ,hogy  diákjaink és a tanító nénik örömére a Magyar Nemzeti Tanács támogatása által elkezdődött  a napközi felújítása. Az új bútorzat  és az új multimédiális felszerelés  színesebbé tette a napközink életét és hozzájárult  egy  kellemesebb munkalégkör kialakításához. .    ...

Harmadikosok diákjaink immár hagyományszerűen, harmadik alkalommal vesznek részt a Magyar Nemzeti Tanács iskolakirándulás-program keretén belül szervezendő ingyenes osztálykiránduláson.Ebben az iskolaévben erre a kirándulásra 2018.szeptember 10-én került sor . A kirándulás célja ezúttal a tömb magyarság legfontosabb városának, Szabadkának, a magyarság szempontjából fontos történelmi, kulturális és...