OŠ "Jozef Atila" | Škola na Baby exit-u
singular,single,single-post,postid-349,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Škola na Baby exit-u

Oš “Jožef Atila” je i ove godine učestvovala na Baby exitu 8. i 9. juna i širila optimizam, dobro raspoloženje uz slikarske radionice pod mentorstvom nastavnice Tamare Vajs u subotu i učiteljice Marijana Pištinjat i Vera Ćeran u nedelju. Učenici iz naše škole zajedno sa  decom zainteresovanim za druženje farbali su maske, pripremali leptiriće uz malo osveženje na našem štandu.

Radu su se priključili i roditelji i zajedno sa decom družili se i uživali u prelepoj manifestaciji.

U nedelju zajedno sa Agencijom 911 promovisali smo i projekat “Školska patrola”, koji se realizuje od septembra.

Slike pogledajte OVDE.