Upis – Íratkozás - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-455,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Upis – Íratkozás

Upis dece u školsku 2014/2015. godinu

Upisuju se deca rođena 2007. godine  i januara i februara 2008. godine
u OŠ “Jožef Atila“

Buduće prvake čekamo od 01.04.2014 do 31.05.2014.  svakog radnog dana, od 12.00 do 16.00 časova

Potrebna dokumentacija:

1.Potvrda o zdrastvenom pregledu  deteta (kod izabranog lekara)
2.Izvod iz matične knjige rođenih deteta
3.Lična karta jednog od roditelja (fotokopija)
4.Potvrda o pohađanju predškolske ustanove (donosi se naknadno kad se završi pohađanje predškolskog programa)

Ispitivanje zrelosti dece za polazak u školu zakazivaće se nakon upisa
Uprava škole

ÍRATKOZÁS
Értesítjük a tisztelt Szülőket, hogy a 2007-ben, valamint a 2008-as év januárjában és februárjában született gyermekek  első osztályba való íratkozása 2014. április 1-jén kezdődik.

Minden munkanapon 12.00-től  16.00 óráig várjuk a jövendőbeli elsősöket
Az íratkozáshoz a következő okiratokra van szükség:
•    A gyermek anyakönyvi kivonata (lehet fénymásolat is)
•    A gyermek megfelelő egészségi állapotát igazoló dokumentum, amelyet a választott gyermekorvos ad ki
•    A gyermeket kisérő szülő személyazonossági igazolványa  és ennek fénymásolata,
•    Az iskoláskor előtti intézmény igazolása, hogy a gyermek részt vett az iskolára felkészitő programban.

A PSZICHOLÓGIAI  TESZTELÉS  IDŐPONTJÁRÓL A  SZÜLŐK  AZ ÍRATKOZÁS  ALKALMÁVAL  ÉRTESÜLNEK.

AZ ISKOLA VEZETŐSÉGE