OŠ "Jozef Atila" | Uvertira u Dečiju nedelju
singular,single,single-post,postid-370,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Uvertira u Dečiju nedelju

U nedelju 29.09.2013. fiskulturna sala Osnovne škole “Jožef Atila” ličilo je na ogromnu igraonicu preunu zamkova, tunela, lavirinta i igračaka. Prvo međuodeljenjsko takmičenje “Igra bez granica” je održana u saradnji sa sportskim udruženjem Smile Land Fest – Novi Sad i dečijim sportskim klubom “Olee – Novi Sad”.

U sali su se takmičili učenici svih uzrasta, a bodrila ih je publika sa prepunih tribina.

Svi smo imali nezaboravnu zabavu, i svi smo osvojili glavnu nagradu – dobro raspoloženje i puno osmeha naših učenika.

Slike će biti postavljene na sajtu škole www.jatila.edu.rs , a nagrade će dostaviti organizatori takmičenja.

Na našem facebook-u ćemo postaviti samo par slika da dočaramo atmosferu tog dana.