Nezaboravni kreativni trenuci na likovnoj koloniji - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-22395,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Nezaboravni kreativni trenuci na likovnoj koloniji

16.11.2017. u ambijentu ŠOSO “Milan Petrović” održana je XX dečja likovna kolonija “Između dva mosta”, uz podršku istoimenog udruženja.

Učenice naše škole Lara Rkman (5.c), Milica Strunjaš (5.e) i Anastasija Miličević (5.g) učestvovale su radeći na temu “Boje jeseni” i pokazale svoje slikarsko umeće. Grupu je pratila nastavnica Dragana Stojičić.

Uz mnoštvo boja, dobrih ideja i dosta društva iz raznih škola vreme je prošlo brzo, ali veoma kvalitetno. Obišli smo i prostor škole i njihovu bogatu stalnu slikarsku postavku u holu zgrade. Učenice su imale lepu priliku da na licu mesta vide način rada druge dece iz vojvođanskih škola (među kojima su bili i učenici škole domaćina i slične škole iz Bečeja) i da svoje radove upoređuju i na najbolji način razvijaju kritičko i stvaralačko mišljenje.

Uz najlepše utiske druženje završavamo sa željom da prvom prilikom opet učestvujemo.

Profesor likovne kulture Dragana Stojičić