OŠ "Jozef Atila" | Obaveštenje za roditelje budućih prvaka
singular,single,single-post,postid-33155,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Obaveštenje za roditelje budućih prvaka

Poštovani roditelji ,
svake godine se u našu školu upiše veliki broj dece koja nam teritorijalno ne pripadaju. Činite nam čast time što ste našoj školi ukazali poverenje da obrazujemo vašu decu. Da bi se i naredne školske godine upisala deca koja teritorijalno ne pripadaju našoj školi, potrebno je da do 1. februara 2018. godine direktoru škole podnesete molbu za upis.
Molba treba da sadrži:
1. ime i prezime deteta,
2. naveden razlog zbog kog ste se opredelili za našu školu (produženi boravak, planirano preseljenje na našu teritoriju, lakšu organizaciju dolaska deteta u školu, pozitivno iskustvo sa starijim detetom…),
3. adresu,
4. ime i prezime roditelja i broj telefona.
Na sve molbe ćemo blagovremeno odgovoriti, tako da ćete biti u mogućnosti da upišete dete u prvi razred.

Uprava OŠ“Jožef Atila“,Novi Sad