Naša zlatna košarkaška petorka:Uroš,Noel,Boris,Vladimir i Toma - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-94665,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Naša zlatna košarkaška petorka:Uroš,Noel,Boris,Vladimir i Toma

Imamo još lepe sportske vesti. Košarkaši NS Basket 07 proteklog vikenda su osvojili  zlatnu medalju na velikom međunarodnom turniru ,na kom su pored ekipa iz naše zemlje učestvovale i ekipe iz Izraela, Slovačke, Rumunije, Makedonije, Bugarske, Slovenije i Crne Gore. Jezgro ovog zlatnog , pobedničkog  tima NS Basket 07 čine učenici naše škole: Uroš Vukonjanski 5f, Noel Matock 5a, Boris Ivan 4c i Vladimir Šućur i Toma Kostić 5c. Naši zlatni momci su se nadmetali u kategoriji košarkaša starosti do 12 godina .A u finalnu pobedu su izvojevali u igri sa beogradskim Partizanom.

Čestitamo našim talentovanim košarkašima na izuzetnom uspehu !!!