Uspeh Erdeši Viktora na čitalačkom takmičenju/ Erdősi Viktor elsős diákunk sikere a felovasási versenyen - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-101415,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

U interesu popularizacije čitanja,10.maja 2019.u organizaciji Učiteljskog fakulteta u Subotici održano je  takmičenje u čitanju, na kom je učestvovalo 79 učenika nižih razreda iz cele Vojvodine.Ponosni smo što su na takmičenju učestvovali  i naši najmlađi učenici 1.b razreda, Biro Armin,Erdeši Viktor i Sipoš Viktor pod mentorstvom učiteljice Bakša Beate.Na našu veliku radost, Erdeši Viktor je svojim čitalačkim umećem osvojio 2.mesto.Nakon takmičenja uživajući u prelepom danu, učenici su imali prilike da posete i znamenitosti Subotice .

Čestitamo našim mališanima i učiteljici na učešću na takmičenju i na ostvarenom  uspehu!

Az 1.b osztàly diákjai, Bìrò Àrmin, Erdősi Viktor ès Sipos Viktor màjus 10-èn, Szabadkàn ,rèszt vettek a Magyar Tanítòkèpző Egyetem szervezèsèben megrendezett felovasàsi versenyen. 79 alsòs diàk versenyzett.A zsűri Erdősi Viktor felolvasását 2.helyezéssel jutalmazta ,mindannyian örülünk sikerének.

E feledhetetlen,gyönyörű szép napon, a verseny mellett alkalom adódott,hogy diákjaink  meglátogassák Szabadka nevezetességeit is.

IMG-60bb4ab1a4660d80b5825b162b23d4c4-V IMG-1cbd9559ade0833103e47cf80c19de0b-V

Gratulálunk a kis elsősöknek és a tanító néninek a versenyen elért sikerhez!