3. PRVENSTVO AP VOJVODINE – ATLETIKA - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-615,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

3. PRVENSTVO AP VOJVODINE – ATLETIKA

Naši učenici, koji su se najbolje pokazali na školskom takmičenju iz atletike organizovanom početkom aprila, će ove nedelje predstaviti našu školu na 3. prvenstvu AP Vojvodine. Ono je organizovano za učenike osnovnih škola od prvog do šestog razreda.

Takmičenje će se održati 28.maja na stadionu Karađorđe u Novom Sadu, a učenici će se takmičiti u atletskim disciplinama: skok u dalj, bacanje vorteksa od 2kg i 3kgi trčanju na 60, 300 i 600 metara, u zavisnosti od kategorije u kojoj su.

Oni učenici koji ostvare najbolje rezultate će učestvovati na finalu prvenstva koje će se održati 4.juna.

Želimo im sreću i puno uspeha na predstojećim izazovima.

Slike sa školskog takmičenja možete pogledati u prilogu.

Medijska sekcija