Dekoracija školskih vrata - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-290,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Dekoracija školskih vrata

Učenici Naše škole na inicijativu Đačkog parlamenta 24. februara 2013. organizovali su akciju Farbanje školskih vrata.

Ulazna vrata u kabinetima su u dosta lošem stanju, te su učenici zamislili da prigodnom dekoracijama ulepšaju holove u školi. U akciju su se uključili učenici viših razreda, a odziv je premašio sva očekivanja nastavnice Svetlane Mudrinić, koordinatora Đačkog parlamenta. Učenici su uzeli četke i farbe u ruke i na vratima kabineta oslikali teme, koji ih najviše asociraju na određeni nastavni predmet. Slike zastave Engleske, mape sveta, matematičkih formula i slike učeničke mašte su veoma brzo našli na narandžastoj podlozi vrata kabineta. Koordinaciju rada i pomoć učenicima su pružili nastavnice Adrijana Lorenc i Tamara Vajs, i naravno majstor Nikola Ćuruvija.

Učenici su se družili uz grickalice, sokove, dobro raspoloženje i osmeh.