Fodor Izabella egykori diákunk sikerei nyomában - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-49695,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Fodor Izabella egykori diákunk sikerei nyomában

Veliki uspeh Fodor Izabele bivše učenice naše škole

Fodor Izabella egykori diákunk sikerei nyomában

Örömmel közöljük ,hogy Fodor Izabella, iskolánk 2009/2017. generációjának kiemelkedő diákja ,jelen pillanatban a Hajnóczy József Gimnázium  9. b, természettudományi osztálya tanulójaként a XVIII. a Tudományos Diákkörök Diákköri Konferenciája Élet-és Környezettudományi Tematikus Konferencia Egészségtudomány II szekció országos döntőjéből első helyezettként a Kárpát-medencei döntőbe jutott. Munkáját elfogadta a Magyar Tudományos Akadémia is. Bio-kémiai kutatási eredményével, az „Aranytészta” néven létrehozott termékével bekerült az MTA által kiadott könyvbe, s első posztere is megjelent az Akadémián. A közös képen Izabella mentorával, Dr. Lantos Ferenccel, a Szegedi Tudományegyetem docensével látható az akadémiai rendezvényen.

Gratulálunk Izabellának és sok sikert kívánunk a további tanulmányai során!