Likovna kolonija - József Attila Általános Iskola
post-template-default,single,single-post,postid-379,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Likovna kolonija

U sredu 20. 11. 2013. godine su naše dve učenice, pod mentorstvom nastavnice Tamare Vajs, imale priliku da učestvuju na 16. dečjoj likovnoj koloniji “Između dva mosta” organizovanoj u ŠOSO “Milan Petrović” u Novom Sadu. Uz druženje sa đacima iz drugih škola izabrale su jednu od tri ponuđene teme na osnovu koje su naslikale svoje radove. Svi radovi sa kolonije će biti predstavljeni na internet prezentaciji škole “Milan Petrović” i koristiće se za izradu čestitki i kalendara. Kasnije će biti i organizovana izložba radova. Nadamo se da ćete kroz sledećih nekoliko fotografija osetiti atmosferu na koloniji.