Međuokružno takmičenje “Kviz – alkohol, droga, kocka – neprijatelji života” - József Attila Általános Iskola
416
post-template-default,single,single-post,postid-416,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Međuokružno takmičenje “Kviz – alkohol, droga, kocka – neprijatelji života”

Međuokružno takmičenje “Kviz – alkohol, droga, kocka – neprijatelji života”

Prethodne subote,  01.03.2014. ,u našoj školi O.Š. „Jožef Atila“ , održao se kviz  međuregionalnog karaktera, čija je tematika bila  prevencija bolesti zavisnosti , sa nazivom  „Droga, alkohol, kocka“ . Bilo je prijavljeno 8 škola, od kojih je u kvizu učestvovalo 7,  zbog nedolaska jedne ekipe. Kviz je trajao od  12:00 do 14:00 časova. Vladala je pozitivna atmosfera i učesnici su bili motivisani za postizanje dobrih rezultata.  Pobedu je odnela ekipa iz O.Š.“Laza Lazarević“ iz Šapca, sa osvojenih 137 bodova. Drugo mesto osvojila je ekipa iz O.Š. „Mika Mitrović“ iz Bogatića ostvarivši 95 bodova, dok je treće mesto osvojila ekipa iz Kule iz O.Š. „Petefi brigada“ koja je osvojila 93 boda. Naši učenici su osvojili 4.mesto. Čestitamo svima na postignutom uspehu!

Ostalim ekipama se zahvaljujemo na učešću i nadamo se daljem druženju!