o učešću naših učenika na manifestacijama - József Attila Általános Iskola
815
archive,category,category-o-ucescu-nasih-ucenika-na-manifestacijama,category-815,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

o učešću naših učenika na manifestacijama

Povodom 160 godina od rođenja Pučinija, tokom decembra,u Srpskom narodnom pozorištu publici je prikazana opera ,,Boemi" .U ovoj operi koja je pisana za odrasle, na naše veliko zadovoljstvo i ponos, u društvu odabranih, vrsnih operskih pevača i talentovane dece  našle su se i naše učenice,...

Božić,praznični dani koji su protekli u znaku darivanja, dobre volje i humanosti,podsetili su  nas kao i uvek  na značaj nesebičnog darivanja, koliko je važno pružiti  pomoć onima kojima je pomoć najpotrebnija i na plemenitost onih kojih se bave humanitarnim radom.Tim povodom želimo da istaknemo da...

16.10.2018.godine učenici naše škole učestvovali su u promovisanju organskog povrtarstva i zdrave hrane na otvorenoj manifestaciji koju su  organizovali naši partneri na  projektu ,,Urbani povrtari" ,Društvo Raspustilište iz Novog Sada, povodom Dana zdrave hrane. Štand koji smo uredili za tu priliku ,na kom smo izložili...

Ponosni i srećni zbog uspeha naših učenika objavljujemo, da je naša malena umetnička duša Dunja Galicki,učenica 5g razreda uspela,da se sa svojim raskošnim talentom  izbori za prvu izložbu svojih umetnički radova.   Želimo joj puno uspeha,sreće,zadovoljstva u daljem...

Ucenici 2. g razreda sa učiteljicom Marijom Dončić  posetili su  Ekološku radionicu u Zabavnom parku Starli Vodna stanica koja dolazi iz Slovenije u okviru manifestacije Dečija nedelja vode   Kroz ekološku radionicu, deca su se upoznala sa temama: ptice, životinje i biljke koje žive pored voda i u vodama Vojvodine voda kao prirodan...

Büszkén közöljük,hogy három elsős  diákunk: Kabók Blanka,Pethő Róna és Pressburger Írisz az újvidéki Manó  tánccsoport tagjaiként  Arany oklevelet  érdemeltek ki a Kőketáncon. Gratulálunk a szép eredményért  és sok sikert  kívánunk a kis táncosoknak a jővőben is!                                                                                      Juhász Valéria tanító néni...

2018.március 23-án és 24-én lehetőségünk volt részt venni a Lélektől lélekig Nemzetközi Irodalmi Gyermekfesztiválon Siklóson. E színvonalas szavalóversenyen magyarországi, erdélyi, kárpátaljai, felvidéki diákok versenyeztek. Iskolánk tanulói képviselték Vajdaságot. Kocsi Zoltán Márk hatodikos, Pece Anderla Lajos hetedikes tanuló és Ladišić Nóra, iskolánk volt tanulója, aki jelenleg...

Učenici naše škole tradicionalno, svake godine posećuju manifestaciju ,,Novosadsko proleće".I ove godine je ova manifestacija bila pravi užitak za sva čula.Naši učenici su uživali u,,Prolećnoj šetnji" okruženi šarenilom boja i mirisa  u toku koje su imali  prilike da se upoznaju sa neobičnim biljnim vrstama,sadnicama ,opremom...